MOTOWIZJA PATRONEM WARSAW OLDTIMER SHOW


11 i 12 maja w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się Warsaw Oldtimer Show, czyli targi samochodów zabytkowych. Na odwiedzających czeka ponad 1500 pojazdów o łącznej wartości 75 milionów euro. Motowizja jest patronem medialnym wydarzenia.

Podczas tegorocznej edycji Warsaw Oldtimer Show na miłośników samochodów zabytkowych czeka moc atrakcji. Oprócz wystawy klasyków, na terenie Ptak Warsaw Expo odbędzie się też giełda samochodowa, zlot aut zabytkowych, a odwiedzający będą mogli udać się do stref poświęconych częściom samochodowym oraz militariom. Na giełdzie będzie można zakupić takie auta jak Lancia Fulvia Coupe, Citroen Rosalie 10 CV czy Porsche 911 (964).

Fani klasyków będą mogli odwiedzić specjalne stoiska Motowizji. Na jednym z nich odbędą się m.in. pokazy sztuki polerowania oraz naprawy samochodów. Na drugim będzie można podziwiać takie auta jak Jaguar XJR o mocy 363 koni mechanicznych oraz Ford Mustang typu fastback z 1969 roku. Na scenie głównej, prowadzonej przez Aleksandra „Ostrego” Ostrowskiego, autora programów „Motoślad” i „Autoportret Ostrego”, pojawią się goście Motowizji – legendy polskiej motoryzacji, bohaterowie serii „Motoikony”, a wśród nich m.in. Włodzimierz Gąsiorek, Błażej Krupa i Tomasz Szczęsny, a także ekspert w temacie samochodów zabytkowych Grzegorz Litwin i inni.

Motowizja od samego początku była kanałem przyjaznym fanom klasyki motoryzacyjnej. Na naszej antenie obecną są programy poświęcone pojazdom zabytkowym, relacje z zawodów z udziałem samochodów historycznych oraz dokumenty o najwybitniejszych postaciach polskiej motoryzacji i motosportu. Jako pasjonat samochodów zabytkowych nie mogę się już doczekać Warsaw Oldtimer Show – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Targi odbędą się w dniach 11-12 maja, w godzinach 10:00 – 18:00. Bilety kosztują od 40 złotych. Parking dla odwiedzających jest za darmo. Na czas targów uruchomione zostanie bezpłatne połączenie autobusowe. Więcej informacji na stronie www.oldtimerwarsaw.com

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację, Auto na wybiegu – program, w którym moda łączy się z motoryzacją czy Auto portret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski). Nowe programy jak Motowizja Sport PL i Baja Raport dostarczą widzom aktualnych relacji o polskim motosporcie. Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Germany , Euroformula Open, F1H2O, Ferrari Challenge Europe – komentowane m.in. przez Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z RSMP, GSMP, Formuły E, FIA ERC, FIA WTCR, FIM EWC, IOM TT.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124,
w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215,
w Multimedia Polska – kanał 127, w TOYA na kanale 32, w Netii na kanale 81 oraz w Inea na kanale 532 jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT, WP Pilot. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.
www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Karwacka – tel. +48 669 507 492, e-mail: a.karwacka@agencjafaceit.pl

Udostępnij!