MOTOWIZJA W OTWARTYM OKNIE NC+


Od 15 kwietnia do 15 maja Motowizja będzie dostępna w otwartym oknie platformy NC+. Kanał można oglądać w jakości HD, na pozycji 120. Na antenie fani polskiego motosportu zobaczą relacje z czołowych krajowych serii, takich jak OPONEO Mistrzostwa Polski Rallycross, RSMP, HRSMP, GSMP czy Puchar Polski Pit Bike SM. Widzowie będą mieli okazję śledzić zmagania podczas wyścigów F1 H2O czy NASCAR oraz oglądać nowy na antenie magazyn Baja Raport, premierowe odcinki programu Motowizja Sport PL, a także The Inside Line – Najszybsi z najszybszych oraz The Fast Lane – pozycje poświęcone Formule 1.

Polski motosport w Motowizji

Fani krajowego sportu motorowego zobaczą relacje z najważniejszych polskich serii, takich jak OPONEO Mistrzostwa Polski Rallycross, Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski czy Pucharu Polski Pitbike SM. W barwach Motowizji w OPONEO Rallycross startuje wicemistrz Polski sezonów 2017 i 2018 w klasie SuperCars, Marcin Gagacki. Reprezentować Motowizję będzie również Dominika Orlik w tegorocznym Pucharze Polski PitBike SM.

Magazyny sportowe w Motowizji

Motowizja przygotowała nową propozycję programową – magazyn Baja Raport poświęcony rajdom terenowym. Znajdą się w nim relacje m.in.: z Pucharu Świata w Rajdach Terenowych, gdzie tytułu będzie bronił Kuba Przygoński, a także z Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Od kwietnia na antenie zobaczymy nowe odcinki programu Motowizja Sport PL, a w nim Polaków startujących w zawodach krajowych i zagranicznych. Nowością w Motowizji są również magazyny poświęcone Formule 1 – The Inside Line – Najszybsi z najszybszych oraz The Fast Lane. W pierwszym z nich prezentowane są najnowsze wiadomości i ciekawostki techniczne dotyczące Formuły 1, a także sylwetki kierowców. The Fast Lane to magazyn, który pozwoli jeszcze lepiej poznać świat najbardziej prestiżowej serii wyścigowej na świecie. Premierowe odcinki także w magazynie AutoSpeed, z którego widzowie dowiedzą się najważniejszych informacji ze świata motosportu i motoryzacji.

Najlepsze serie wyścigowe

W 2019 roku do licznego grona sportów motorowych na antenie Motowizji dołączyła F1 H2O – najbardziej prestiżowa seria motorowodna na świecie z jedynym w stawce Polakiem, Bartkiem Marszałkiem. Stacja pokaże wszystkie wyścigi sezonu oraz podsumowania każdego z nich. Widzowie mogą również śledzić kolejny na naszej antenie sezon Monster Energy NASCAR Cup Series. Tegoroczny kalendarz składa się z 36 wyścigów punktowanych, które odbywają się na przestrzeni dziesięciu miesięcy.

The Inside Line co poniedziałek, godz. 20:30, najbliższy 15.04
AutoSpeed co poniedziałek, godz. 21:30, najbliższy 15.04
Podsumowanie Grand Prix Arabii Saudyjskiej F1 H2O: 15.04, godz. 22:25
The Fast Lane co wtorek, godz. 20:30, najbliższy 16.04
Podsumowania wyścigów Monster Energy NASCAR Cup Series co wtorek, godz. 22:05, najbliższy 16.04
Baja Raport co drugi czwartek, godz. 21:00, najbliższy 18.04
Motowizja Sport PL co drugi czwartek, godz. 21:00, najbliższy 25.04
RSMP Raport: podsumowanie Rajdu Świdnicki-Krause: 03.05, godz. 20:00
Podsumowanie II rundy OPONEO Mistrzostw Polski Rallycross: 11.05, godz. 19:30

Więcej szczegółów na temat okna otwartego kanału Motowizja na platformie NC+ można znaleźć na stronie ncplus.pl.

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację, Auto na wybiegu – program, w którym moda łączy się z motoryzacją czy Auto portret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski). Nowe programy jak Motowizja Sport PL i Baja Raport dostarczą widzom aktualnych relacji o polskim motosporcie. Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Germany , Euroformula Open, F1H2O, Ferrari Challenge Europe – komentowane m.in. przez Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z RSMP, GSMP, Formuły E, FIA ERC, FIA WTCR, FIM EWC, IOM TT.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124,
w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215,
w Multimedia Polska – kanał 127, w TOYA na kanale 32, w Netii na kanale 81 oraz w Inea na kanale 532 jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT, WP Pilot. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.
www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Karwacka – tel. +48 669 507 492, e-mail:

Udostępnij!