DOMINIKA „333” ORLIK W BARWACH MOTOWIZJI!


Motowizja została patronem medialnym Dominiki Orlik, która w sezonie 2019 będzie startowała m.in. w Pucharze Polski Pit Bike SM. Młodą zawodniczkę, która ma już na swoim koncie sukcesy w sportach motorowych, zobaczymy w barwach Motowizji.

Miłość do sportu motorowego pojawiła się u niej bardzo wcześnie – w wieku pięciu lat, kiedy ojciec zabrał ją na gokarty. Zaczynała od enduro, dziś startuje w motocrossie i pit bike’ach. Obecnie to wicemistrzyni Pucharu Polski Enduro i II wicemistrzyni w Pucharze Polski Pit Bike SM. Dominika Orlik kocha wszystko, co szybkie i niebezpieczne. Zgodnie ze swoim mottem: „Marzenia się nie spełniają… Marzenia się spełnia!” wytrwale dąży do celu i nie rezygnuje z planów o starcie w rajdzie Dakar.

„Jestem zaszczycona, że podczas tegorocznego Pucharu Polski Pit Bike SM wystąpię w barwach Motowizji! Z przyjemnością obserwuję, jak rozwija się polski motosport i cieszy mnie, że ta emocjonująca seria motocyklowa zagości na kanale pełnym pasji, jakim jest Motowizja.” – mówi Dominika Orlik.

Zawodnicy pit bike ścigają się na torach asfaltowych na terenie całego kraju. W zależności od wieku startujących i pojemności motocykla podzieleni są na sześć klas. Mimo tego, że pojazdy są niewielkich rozmiarów, emocji na torze nie brakuje, a całe wydarzenie jest bardzo widowiskowe. Już od maja widzowie Motowizji oraz Player.pl będą mieli okazję śledzić cały sezon zmagań zawodników w Pucharze Polski Pit Bike SM. Na antenie pojawią się relacje z każdej rundy zawodów, w których start zmagań nastąpi już 4 maja w Koszalinie.

„Motowizja chce wspierać młodych zawodników wyścigów motocyklowych. Jestem dumny, że w świecie męskiej motoryzacji pojawiają się takie kobiety, jak Dominika Orlik, która z pasją oraz wielkim zaangażowaniem osiąga kolejne sukcesy – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji. – Trzymam kciuki za sezon pełen emocji i świetnych wyników.”

Puchar Polski Pit Bike SM
I runda – 4 maja, Koszalin
II runda – 8 czerwca, Toruń
III runda – 6 lipca, Radom
IV runda – 31 sierpnia, Bydgoszcz
V runda – 6 października, Stary Kisielin

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację, Auto na wybiegu – program, w którym moda łączy się z motoryzacją czy Auto portret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski). Nowe programy jak Motowizja Sport PL i Baja Raport dostarczą widzom aktualnych relacji o polskim motosporcie. Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Germany, Euroformula Open, F1H2O, Ferrari Challenge Europe – komentowane m.in. przez Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z RSMP, GSMP, Formuły E, FIA ERC, FIA WTCR, FIM EWC, IOM TT.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124,
w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215,
w Multimedia Polska – kanał 127, w TOYA na kanale 32, w Netii na kanale 81 oraz w Inea na kanale 532 jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT, WP Pilot. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.
www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Karwacka – tel. +48 669 507 492, e-mail: a.karwacka@agencjafaceit.pl

Udostępnij!