Współpraca

Współpraca i patronaty medialne

Poniżej znajdziesz listę naszych partnerów oraz wydarzeń, którym patronujemy.
Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

Divider Image

Partner strategiczny

Polski Związek Motorowy

Partnerzy

PoBandzie

Telewizja tylko o Pit Bike. Ciekawe porady, informacje, nowości produktowe na rynku, testy i recencje.

Największy sklep rajdowy w Polsce.

PoBandzie

Telewizja tylko o Pit Bike. Ciekawe porady, informacje, nowości produktowe na rynku, testy i recencje.

Największy sklep rajdowy w Polsce.

Sieć 400 portali miejskich od 16 lat w Polsce.

Sieć ponad 460 portali miejskich w całej Polsce.

Divider Image

Patronaty medialne

Driftingowe Mistrzostwa Polski

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski

Kartingowe Mistrzostwa Polski

Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski w Historycznych Rajdach na Regularność

Mistrzostwa Polski Rallycross

Puchar Polski Pit Bike

ProfiAuto Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochdów Terenowych

ROTAX Max Challenge Poland

Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

GT series

Divider Image

Avalon EXTREME Racing

W lutym 2021 Motowizja objęła patronat medialny nad projeketem Avalon Extreme Racing, realizowanym w ramach szerszego projektu Avalon Extreme, którego celem jest przełamywanie stereotypów, dotyczących aktywności osób z niepełnosprawnościami. Pierwszym efektem współpracy jest seria programów o ekipie motorsportowych kierowców z teamu Avalon Extreme Racing.

Założycielem i prezesem Fundacji Avalon jest Sebastian Luty, kierowca wyścigowy odnoszący sukcesy w formule Time Attack, szef zespołu Avalon Extreme Racing, a przy tym – osoba z niepełnosprawnością, sparaliżowana w 95%, prowadząca swoje auto za pomocą dwóch joysticków.

DGR Warsaw

The Distinguished Gentleman’s Ride to coroczna charytatywna impreza motocyklowa, zapoczątkowana w 2012 r. w Australii. Jej formuła szybko przyjęła się na całym świecie, a DRG zyskał wielu sympatyków. Co roku odbywa się w ponad 100 krajach i ponad 700 miastach. W roku 2021 w Polsce organizowana będzie już po raz dziewiąty.

W imprezie udział biorą motocykliści i motocyklistki na klasycznych i customowych sprzętach. Wydarzenie ma charakter dżentelmeński, a jego uczestnicy ubierają się elegancko – wszystko po to by zwrócić uwagę i głośno mówić na temat profilaktyki zdrowotnej mężczyzn, szczególnie w kontekście raka prostaty.

Motowizja patronuje Warszawskiemu wydarzeniu już trzeci rok z rzędu. Najbliższy “rajd dżentelmentów” zaplanowany jest na 23 maja.

Jelczem w Himalaje

W tym roku, w 50. rocznicę pierwszej wyprawy polskich himalaistów Jelczem w góry wysokie odbędzie się ponowna ekspedycja w Himalaje, na trasie o długości ponad 10.000 km w jedną stronę. Celem akcji jest niesienie pomocy humanitarnej oraz wspieranie edukacji dzieci w Nepalu. Ambasadorem ekspedycji został znany himalaista Krzysztof Wielicki. Motowizja jest patronem medialnym wyprawy. W ramach patronatu powstał już pierwszy program, pokazujący przygotowania podróży kultowego Jelcza. Planowane są również relacje w social mediach oraz film dokumentaly po zakończeniu wyprawy.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Maciej Pietrowicz, syn jednego z uczestników „pierwotnej” wyprawy.

Warsaw Oldtimer Show

To największe targi branży pojazdów zabytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej, wydarzenie skupiające miłośników oraz entuzjastów klasycznych samochodów z całej Polski i nie tylko. W pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo na zwiedzających czekają zarówno atrakcje dla rodzin z dziećmi, jaki i strefy biznesowe i konferencyjne dla inwestorów oraz kolekcjonerów.

Warsaw Motorcycle Show

Premiery najlepszych światowych marek, m.in. Yamaha, Honda, MV Agusta, BMW, Ducati, Moto Guzzi, Aprilia, Piaggio, Vespa, Harley-Davidson, KTM, Triumph, Bajaj i Kawasaki, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, a także strefa tatuażu. To wszystko czeka na odwiedzających na największych motocyklowych targach w Europie Środkowo-Wschodniej, Warsaw Motorcycle Show w Ptak Warsaw Expo.