Współpraca

Współpraca i patronaty medialne

Współpraca

Współpraca i patronaty medialne

Poniżej znajdziesz listę naszych partnerów oraz wydarzeń, którym patronujemy.
Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

Divider Image

Partnerzy

PoBandzie

Telewizja tylko o Pit Bike. Ciekawe porady, informacje, nowości produktowe na rynku, testy i recencje.

Największy sklep rajdowy w Polsce.

Sieć 400 portali miejskich od 16 lat w Polsce.

Divider Image

Patronaty medialne

2. Liga Żużlowa

Driftingowe Mistrzostwa Polski

Grand Prix 1/4 mili

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski

Kartingowe Mistrzostwa Polski

Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski w Historycznych Rajdach na Regularność

Mistrzostwa Polski Rallycross

ORLEN MXMP Mistrzostwa Polski w Motocrossie

Puchar Polski Pit Bike

ProfiAuto Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochdów Terenowych

ROTAX Max Challenge Poland

Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Divider Image

Avalon EXTREME Racing

W lutym 2021 Motowizja objęła patronat medialny nad projeketem Avalon Extreme Racing, realizowanym w ramach szerszego projektu Avalon Extreme, którego celem jest przełamywanie stereotypów, dotyczących aktywności osób z niepełnosprawnościami. Pierwszym efektem współpracy jest seria programów o ekipie motorsportowych kierowców z teamu Avalon Extreme Racing.

Założycielem i prezesem Fundacji Avalon jest Sebastian Luty, kierowca wyścigowy odnoszący sukcesy w formule Time Attack, szef zespołu Avalon Extreme Racing, a przy tym – osoba z niepełnosprawnością, sparaliżowana w 95%, prowadząca swoje auto za pomocą dwóch joysticków.

DGR Warsaw

The Distinguished Gentleman’s Ride to coroczna charytatywna impreza motocyklowa, zapoczątkowana w 2012 r. w Australii. Jej formuła szybko przyjęła się na całym świecie, a DRG zyskał wielu sympatyków. Co roku odbywa się w ponad 100 krajach i ponad 700 miastach. W roku 2021 w Polsce organizowana będzie już po raz dziewiąty.

W imprezie udział biorą motocykliści i motocyklistki na klasycznych i customowych sprzętach. Wydarzenie ma charakter dżentelmeński, a jego uczestnicy ubierają się elegancko – wszystko po to by zwrócić uwagę i głośno mówić na temat profilaktyki zdrowotnej mężczyzn, szczególnie w kontekście raka prostaty.

Motowizja patronuje Warszawskiemu wydarzeniu już trzeci rok z rzędu. Najbliższy “rajd dżentelmentów” zaplanowany jest na 23 maja.

Jelczem w Himalaje

W tym roku, w 50. rocznicę pierwszej wyprawy polskich himalaistów Jelczem w góry wysokie odbędzie się ponowna ekspedycja w Himalaje, na trasie o długości ponad 10.000 km w jedną stronę. Celem akcji jest niesienie pomocy humanitarnej oraz wspieranie edukacji dzieci w Nepalu. Ambasadorem ekspedycji został znany himalaista Krzysztof Wielicki. Motowizja jest patronem medialnym wyprawy. W ramach patronatu powstał już pierwszy program, pokazujący przygotowania podróży kultowego Jelcza. Planowane są również relacje w social mediach oraz film dokumentaly po zakończeniu wyprawy.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Maciej Pietrowicz, syn jednego z uczestników „pierwotnej” wyprawy.

Warsaw Oldtimer Show

To największe targi branży pojazdów zabytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej, wydarzenie skupiające miłośników oraz entuzjastów klasycznych samochodów z całej Polski i nie tylko. W pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo na zwiedzających czekają zarówno atrakcje dla rodzin z dziećmi, jaki i strefy biznesowe i konferencyjne dla inwestorów oraz kolekcjonerów.

Warsaw Motorcycle Show

Premiery najlepszych światowych marek, m.in. Yamaha, Honda, MV Agusta, BMW, Ducati, Moto Guzzi, Aprilia, Piaggio, Vespa, Harley-Davidson, KTM, Triumph, Bajaj i Kawasaki, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, a także strefa tatuażu. To wszystko czeka na odwiedzających na największych motocyklowych targach w Europie Środkowo-Wschodniej, Warsaw Motorcycle Show w Ptak Warsaw Expo.