Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów na żywo w Motowizji


Od lat reprezentacja Polski na żużlu pozwala się sprawdzić członkom kadry juniorskiej oraz tym, którzy do niej aspirują w specjalnych zawodach, odbywających się przez cały rok. Dwa najbliższe Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów w Krośnie i Rybniku zobaczyć będzie można na żywo na antenie Motowizji oraz na profilu kanału na Facebooku.

Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów to imprezy o charakterze towarzysko-szkoleniowym. Dla startujących stanowią okazję by pokazać swoje umiejętności, poćwiczyć starcia z rywalami, ale także sprawdzić się na obiektach klubów spoza PGE Ekstraligi. Dla kibiców są z kolei okazją, by zobaczyć na własne oczy rodzący się potencjał przyszłych gwiazd “czarnego sportu”. Dotychczasowe turnieje odbyły się chociażby w Ostrowie Wielkopolskim i Rawiczu. Za każdym razem widzowie mogli obserwować pasjonujące pojedynki – kiedy taśma idzie w górę każdy walczy o zwycięstwo nawet w takich zawodach.

Transmisje z TZKJ to ciąg dalszy obecności Motowizji w sporcie żużlowym i jednocześnie promowania młodzieżowców.

Każdy sport jest tak mocny, jak perspektywiczni są uprawiający go juniorzy. W żużlu mamy mnóstwo talentów, które dopiero rozkwitają. Głęboko wierzymy, że podczas naszych transmisji z Turniejów Zaplecza Kadry Juniorów czy z wcześniejszych zawodów o Brązowy i Srebrny Kask widzieliśmy kogoś, kto za 3-5 lat będzie regularnie walczył o najwyższe laury w Polsce i na świecie – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

  • Turniej Zaplecza Kardy Juniorów  7 – Krosno – transmisja – 9 sierpnia, godz. 17.50

Turniej Zaplecza Kardy Juniorów  8 – Rybnik – transmisja – 10 sierpnia, godz. 17.50

Udostępnij!