Zientarowe Motolove – nowy program na antenie Motowizji!


Motowizja zaprasza na premierę zupełnie nowego programu Joanny Zientarskiej – Zientarowe Motolove – w którym znane i lubiane gwiazdy uchylą prowadzącej oraz widzom rąbka tajemnicy pokazując swoje ukochane auta. Premiera w Motowizji już w poniedziałek, 3 kwietnia o godz. 22:00. 

„Zientarowe Motolove” to zupełna nowość na antenie Motowizji. Prowadząca program, dziennikarka radiowa i telewizyjna, Joanna Zientarska w każdym odcinku zaprosi widzów do świata wybranej gwiazdy, którą poznamy trochę lepiej poprzez… jej ulubione auto! Na początek Włodzimierz Zientarski i jego fiat Multipla. Wśród kolejnych gości m.in. Iwona Guzowska, Enrico Buscema oraz Karolina Pilarczyk. Dodatkowo w każdym odcinku Joanna Zientarska przetestuje dwa wybrane auta oraz zapyta eksperta o porady dotyczące kupna samochodów używanych. Dzięki temu w szybki i ciekawy sposób widzowie poznają rynek aut w Polsce. Każdy odcinek potrwa 15 minut, więc czekają nas same konkrety!

Tej wiosny mamy przyjemność zaproponować miłośnikom motoryzacji nową produkcję, która na pewno stanie się jedną z najlepiej oglądanych pozycji w Motowizji. Tym razem postanowiliśmy spojrzeć na motoryzacje okiem kobiety, czego zdecydowanie brakowało na naszej antenie. Jestem przekonany, że „Zientarowe Motolove” przypadnie widzom do gustu – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji
Pierwszy odcinek Motowizja pokaże w poniedziałek, 3 kwietnia, godz. 22:00, natomiast drugi odcinek dwa tygodnie później, 17 kwietnia także o godz. 22:00.

Udostępnij!