Dzwon – nowy program na antenie Motowizji


Ramówka Motowizji została wzbogacona o nową pozycję. Od 9 października, w co drugi poniedziałek o godz. 23:00 na widzów czekać będzie „Dzwon” –  zbiór najciekawszych i najbardziej spektakularnych wypadków z zawodów, które pokazywane są na antenie Motowizji.

W tym roku na antenie Motowizji pojawiły się liczne nowe pozycje, które jeszcze bardziej uatrakcyjniły ramówkę popularnego kanału motoryzacyjnego. Oprócz transmisji z Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajdowych Mistrzostw Europy oraz Rallycrossowych Mistrzostw Świata pojawiło się pasmo Rally.TV z licznymi programami archiwalnymi oraz format „Onboard”. Program pokazujący rywalizację na najważniejszych międzynarodowych i krajowych arenach z perspektywy zawodników okazał się być niezwykłym sukcesem pod względem oglądalności.

To przełożyło się na pojawienie się kolejnej pozycji skierowanej do wszystkich odbiorców. Program „Dzwon” pokazuje jak wygląda jazda na absolutnym limicie, która czasem nie kończy się tak, jak było to planowane. Jednocześnie prezentowane wypadki edukują, że miejsce na szybką jazdę jest tylko na zamkniętych odcinkach specjalnych czy specjalnych torach, tylko w przystosowanych do tego pojazdach.
Premierowie odcinki programu „Dzwon” będą ukazywać się naprzemiennie z programem z „Onboard” w każdy poniedziałek o godz. 23:00.

Udostępnij!