Otwarcie sezonu motoryzacyjnego – wyjątkowa wystawa klasyków pod patronatem Motowizji


Auto Nostalgia to wielkie święto klasycznej motoryzacji. Weekend, podczas którego przenosimy się o kilka dziesięcioleci wstecz i podziwiamy pojazdy, które niegdyś królowały na polskich i zagranicznych drogach. Wystawa wyjątkowych samochodów, klasycznych motocykli, a do tego niezwykły retro-klimat, czyli to co w Motowizji lubimy najbardziej! To wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Otwieramy sezon w Warszawie!

Po zimowej przerwie perełki opuszczają swoje garaże, by powitać nowy sezon motoryzacyjny. Setki unikatowych pojazdów, których nie zobaczysz na co dzień na ulicy. Najpiękniejsze otwarcie sezonu dla wszystkich motoryzacyjnych pasjonatów.

W ubiegłym roku pandemia uniemożliwiła zorganizowanie targów. Ale w 2022, ta kultowa impreza, powraca ze zdwojoną siłą. W dniach 23-24 kwietnia na terenie Expo XXI w Warszawie na zwiedzających czekać będą unikatowe pojazdy. Już teraz warto zarezerwować sobie ten termin.

Motoryzacyjna podróż w czasie

Zabierz swoich bliskich i wspólnie wspominajcie historię motoryzacji. Dla tych dojrzalszych – to okazja, by przypomnieć sobie czasy młodości i zobaczyć auta czy motocykle, którymi być może kiedyś sami jeździli. Dla młodszych pokoleń to szansa na poznanie przeszłości ich rodziców bądź dziadków i dowiedzenie się więcej o ich pasji. Z nami nie tylko cofniesz się w czasie, ale też zwiedzisz motoryzacyjny świat. A wszystko za sprawą wystawy najpiękniejszych klasyków – polskich, jak i zagranicznych. 

Odjedź z targów własnym klasykiem

Marzy Ci się własny klasyk? Szukasz wymarzonego auta do swojego garażu? Tu będziesz mieć okazję zobaczyć dziesiątki dopieszczonych pojazdów, przygotowanych na sprzedaż. Przyjdź, oglądaj, dopytuj, konsultuj i odjedź do domu własnym zabytkiem. W jednym miejscu spotykają się zarówno indywidualni wystawcy, jak i więksi sprzedawcy. Osobiście możesz wypytać o wszystkie szczegóły dotyczące konkretnego modelu, sprawdzić jak wygląda w rzeczywistości, a nie na zdjęciach w ogłoszeniu. Być może to u nas podejmiesz decyzję, o zakupie!

Zabierz rodzinę i przyjaciół!

Jeśli czujesz sentyment do klasycznej motoryzacji, chętnie powspominasz minione epoki, albo chcesz zarazić swoją pasją bliskich – Auto Nostalgia jest wydarzeniem, w którym musisz wziąć udział.

Bilety dostępne są tutaj: https://mtp-link.pl/vj8gw

W przedsprzedaży cena biletów wynosi 27zł. Wstęp dla dzieci do lat 6 jest bezpłatny!

Więcej o targach dowiesz się na stronie internetowej https://www.autonostalgia.pl/.

Udostępnij!