Kibicuj Kajetanowi Kajetanowiczowi razem z Motowizją!


Tylko jeden rajd został do końca sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak są o krok od tytułu w klasie WRC3. Jak wyglądały trzy ostatnie starty załogi LOTOS Rally Team będzie można zobaczyć w niedzielę, 14 listopada w specjalnym dokumencie na antenie Motowizji.

Trzykrotny rajdowy mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz od 2019 roku regularnie startuje w WRC. Miniony sezon przyniósł jemu i Maciejowi Szczepanikowi trzecie miejsce w WRC3. Obecny rok przebiega jeszcze lepiej.

Po zwycięstwach w Rajdach Chorwacji i Portugalii oraz pechowym Rajdzie Włoch duet LOTOS Rally Team wystartował w trzech kolejnych eliminacjach – w Estonii, Grecji oraz Katalonii. Dzięki sukcesom w tych imprezach Kajetanowicz objął prowadzenie w klasyfikacji WRC3 na jedną rundę przed końcem – Rajdem Monzy.

Aby zachęcić widzów do kibicowania Kajetanowiczowi oraz Szczepaniakowi, Motowizja w niedzielę, 14 listopada o 12:30 Motowizja wyemituje dokument podsumowujący ich trzy ostatnie starty. To element trwającej od zeszłego roku współpracy Kajetanowicza i Motowizji.

Za nami trzy starty, w Estonii, Grecji i Hiszpanii. Za każdym razem stawaliśmy na podium, wygrywając Akropol. Te wyniki pozwoliły nam objąć prowadzenie w kategorii WRC 3, a wszystko rozstrzygnie się na Monzy. Zanim jednak do tego dojdzie, zapraszam do obejrzenia podsumowania trzech minionych rajdów i poczucia choćby namiastki emocji, jakie nam towarzyszyły – mówi Kajetan Kajetanowicz.

Od lat Kajetan Kajetanowicz przynosi dumę polskim kibicom rajdowym pokazując całemu światu jak świetnych zawodników mamy w naszym kraju. Dobitnie pokazały to jego ostatnie starty. W Monza jesteśmy przekonani, że po raz kolejny Kajetan z Maciejem Szczepaniakiem staną na wysokości zadania. Będziemy, jak cała Polska, trzymać za nich mocno kciuki licząc, że na koniec roku w Motowizji pokażemy ich drogę do koronacji jako mistrzowie świata – komentuje Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

>> Kajetan Kajetanowicz walczy o tytuł mistrzowski – niedziela, 14 listopada, godz. 12:30

Udostępnij!