MOTOWIZJA NABYŁA PRAWA DO EMISJI AMERYKAŃSKIEJ SERII WYŚCIGOWEJ NASCAR SPRINT CUP


NASCAR Sprint Cup już od maja na żywo w Motowizji. Kanał uzyskał trzyletnie prawa do transmisji wyścigów z serii NASCAR Sprint Cup rozgrywanych w USA. To kolejna seria wyścigowa obok DTM, Formuły E, Porsche Carrera Cup, GT4, czy BMW IS CUP, które są emitowane na antenie stacji.

Już od maja, na antenie Motowizji będzie można oglądać na żywo, emocjonujące wyścigi NASCAR, Narodowej Organizacji Wyścigów Samochodów Seryjnych – największej organizacji wyścigowej w Stanach Zjednoczonych. Sprint Cup Series to jedna z najbardziej spektakularnych i najpopularniejszych profesjonalnych serii NASCAR. W każdym z wyścigów zobaczymy ponad 40 kierowców, którzy w ciągu 10 miesięcy biorą udział w 36 wyścigach. To gigantyczne widowisko przyciąga przed telewizory miliony miłośników motoryzacji. Obecnie transmitowane jest już w ponad 150 krajach, na całym świecie.

– Cieszę się bardzo, że Motowizja dołączy do rodziny stacji TV pokazujących NASCAR. Relacje z NASCAR Sprint Cup znacząco wzmocnią portfolio sportów motorowych pokazywanych przez nasz kanał. Już teraz na antenie Motowizji można oglądać transmisje z wyścigów DTM, relacje z rajdów WRC czy zmagania na torach Formuły E. Pozyskanie praw do pokazywania NASCAR Sprint Cup jako uzupełnienie dotychczasowych relacji sprawa, że Motowizja jest obowiązkowym kanałem dla fanów motoryzacji i sportów motorowych, który powinien być dostępny w ofercie wszystkich operatorów kablowych – mówi prezes Motowizji, Krzysztof Mikulski.

 

Udostępnij!