MOTOJAZDA – GARAŻ MOTOWIZJI


Motojazda – Garaż Motowizji” to zupełnie nowy, odjazdowy magazyn motoryzacyjny. Program prowadzi Marek Wieruszewski, wcześniej związany z Radiem PiN, od dwóch lat autor dwujęzycznego kanału motoryzacyjnego Marek Drives w serwisie YouTube.

„Motojazda jest rozwinięciem projektu internetowego. Telewizja to medium, w którym można pozwolić sobie na dłuższe formy. Pełne wersje testów samochodów oglądać będzie można w Motowizji, natomiast w internecie ukazywać się będą streszczenia, zachęcające widzów, aby zasiedli przed telewizorami,” mówi Marek Wieruszewski.
W programie widzowie zobaczą testy samochodów i motocykli, nowości motoryzacyjne i ciekawostki. Motowizja pokaże nie tylko najdroższe modele samochodów, ale również auta na zakupy. Marek Wieruszewski z wrodzoną złośliwością przyjrzy się zaletom i wadom testowanych pojazdów oraz proponowanych przez koncerny motoryzacyjne rozwiązań technologicznych.

Premierowe odcinki programu „Motojazda – Garaż Motowizji” będą emitowane w każdą niedzielę o godz. 12.30. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć na kanale Motowizja już 7 grudnia.

Udostępnij!