Połączenie driftu z muzyką – nowy program Drift&Sing w Motowizji!


3 lipca na antenie Motowizji zadebiutował program, jakiego jeszcze nie było. W Drift&Sing zderząją się dwa światy – wszystko za sprawą Oli Fijał. Nowy odcinek w każdą sobotę o godz. 19:30.

W Drift&Sing gwiazdy polskich scen i internetu zasiadają na fotelu pasażera driftowej maszyny Oli Fijał, jednej z najpopularniejszych zawodniczek tej dyscypliny sportu motorowego. Jest jednak pewien haczyk – jej goście muszą zaśpiewać w trakcie przejazdu swój ulubiony hit!

„Zasady tej serii są mega proste. Ja driftuję, a oni śpiewają.” – mówi Ola Fijał „Mam wielu znajomych wokalistów, sama lubię sobie pośpiewać i zastanawiałam się jak to można połączyć. I tak powstał pomysł na Drift&Sing. Nie tylko żeby połączyć śpiew i drift, ale też tworzyć program z przyjaciółmi.”

Miejscem akcji jest Autodrom Jastrząb, jeden z najnowocześniejszych i najpopularniejszych obiektów przeznaczonych do jazdy sportowej. Gośćmi Oli Fijał będzie między innymi duet zespołu LETNI Maciej “Canton” Piotrowski i Dawid “Anton” Antonkiewicz” czy uczestnicy oraz zwycięzcy popularnych muzycznych talent show jak Paweł Góral i Adam Stycharczuk.

“Motowizja była, jest i będzie jednym z największych propagatorów driftu w Polsce. Kiedy przyszła do mnie Ola Fijał z pomysłem na ten program byłem pewien, że będzie to coś, co z całą pewnością zwiększy popularność tej formy motorsportu.” – powiedział prezes Motowizji, Krzysztof Mikulski. “Wielokrotnie miałem okazję obserwować jej starty i wiem, że jak mało kto nadaje się do takiego projektu. Naszym widzom zaoferujemy wspaniałą rozrywkę na wakacyjne miesiące i jestem pewien, że o wspaniałości driftu przekona się wiele nowych osób, które pojawią się później na zawodach jako kibice.”

Pierwszy sezon Drift&Sing składa się z ośmiu odcinków na przełomie lipca i sierpnia. Program będzie można także oglądać w serwisie Player tydzień po premierze na antenie.

Udostępnij!