Jacek Jurecki i Michał Trela wracają do walki w 2WD


Po nieobecności na Puławach, w ten weekend kibice znów będą mogli zobaczyć na odcinkach jazdę duetu Jurecki / Trela. Będzie to dla nich okazja do drugiego startu w Peugeocie 208 R2. Już podczas swojego debiutu w nowej rajdówce, w Rzeszowie pokazali doskonałe tempo, więc na trasach w Polanicy ich walka, wśród samochodów napędzanych na przednią oś, zapowiada się równie ciekawie.

50. Rajd Dolnośląski to łącznie dwanaście odcinków o łącznej długości 160 km, rozplanowanych na dwa dni rywalizacji i doskonałych sportowych emocji.

Jacek Jurecki: „Chociaż nasza przerwa była krótka, to cieszę się, że już możemy wrócić na odcinki. Z Rajdem Dolnośląskim będę miał szansę zmierzy się piąty raz. Wyjeżdżaliśmy stąd w różnych nastrojach, nie zawsze pozytywnych, ale bardzo chętnie tutaj wracam. Czeka duże wyzwanie, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Cieszę się z powrotu za kierownicę Peugeota, bo każdy kilometr to nie tylko nauka, ale i ogromna frajda.

Dziękuje naszym partnerom Blachdom Plus, Albud Okna i Drzwi, Iwonexbud, , Energosystem, ASC, Hoja, Pokrycia Dachowe Pniok i Motowizja, za tą kolejną szansę. Chcemy i musimy przywieźć stąd możliwie jak najwięcej punktów. Darek Poloński ma w tym sezonie imponującą passę zwycięstw, ale postaramy się w ten weekend dotrzymać mu kroku. Za obsługę naszej rajdówki odpowiada tradycyjnie ekipa EvoTech.”

Michał Trela: ”Przed nami bardzo wymagające i trudne technicznie odcinki. Do tego, wygląda, na to, że będziemy walczyć przy zmiennej pogodzi, w deszczu, a może i śniegu. To wszystko zapowiada dla nas pracowity weekend, ale jest gwarancją prawdziwych sportowych emocji. Mam nadzieję, że będziemy mieli w to swój ważny wkład i w pozytywnych nastrojach, szerzej podsumujemy ten weekend. Tym czasem zapraszam wszystkich do śledzenia rywalizacji Rajdu Dolnośląskiego.”

Udostępnij!