Relacja z Show Pucharu Toru Modlin w Motowizji


W piątek, 10 grudnia o 20:00 Motowizja zaprasza na relację z pierwszej edycji Show Puchar Toru Modlin, wydarzenia kończącego cykl imprez dla amatorów na jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce.

Tor Modlin został otwarty w 2018 roku. Od samego początku jego misją było dawanie kierowcom szansy podszkolenia swoich umiejętności. Zgodnie z tym założeniem, w 2019 roku odbyła się pierwsza edycja Pucharu Toru Modlin. Puchar ten przeznaczony jest przede wszystkim dla kierowców-amatorów, którzy w miły, ale co najważniejsze bezpieczny sposób mogą sprawdzić możliwości swoje oraz posiadanych samochodów.

Na koniec tego roku organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci Show Pucharu Toru Modlin. Okazją było odbywający się dzień wcześniej Tor Modlin Rally Show. Zawodnicy jeździli po niemalże identycznej trasie jednej z prób Rally Show na której rywalizowali najlepsi polscy zawodnicy, tacy jak Mikołaj Marczyk. Jako ostatni punkt przygotowano Kryterium, które kończyło rywalizację także w ramach Tor Modlin Rally Show.

Premiera relacji z Show Pucharu Toru Modlin w piątek, 10 grudnia o 20:00 na antenie Motowizji.

Udostępnij!