OffRoad Show Poland – zapraszamy na terenową przygodę!


W najbliższy weekend fani samochodów 4×4 będą mieli swoje święto – targi Off-Road Show Poland już po raz piąty w Warszawie.

Na miłośników pojazdów 4×4 i fanów jazdy w terenie czeka nie lada gratka. Przez dwa dni będą mogli oglądać najnowsze modele aut z segmentu 4×4, najciekawsze terenówki wyczynowe i wyprawowe oraz campery i quady, a także poznać uczestników rajdu Dakar.

Na targach swoją ofertę zaprezentują warsztaty i sklepy specjalistyczne, dystrybutorzy części i akcesoriów, firmy organizujące szkolenia i wyprawy terenowe oraz kluby poszczególnych marek. Mamy ok. 50 wystawców z całej Polski, którzy pokażą ok. 200 pojazdów.

„Terenówkom” towarzyszą ogromne emocje, wrażeń motoryzacyjnych więc nie zabraknie – zapowiada Mirek Bugajski, organizator targów. Tworzymy terenowe miasteczko pod dachem halli wystawowej.

Po raz pierwszy zgromadziliśmy aż 5 producentów aut w jednym miejscu! Fani miejskich SUV-ów z napędem 4×4 po będą mogli obejrzeć najnowsze seryjne modele Mercedesa, Toyoty, Nissana, Mitsubishi i Subaru. Na chętnych czekają jazdy testowe. Prowadziłeś już nowego Nissana Navarę lub X-Traila – na targach masz tę szansę!

Fanów poszczególnych marek zapraszamy na stoiska klubowe Mercedesa Klasy G, Jeepa, Nissana i Toyoty.
Najmłodsi miłośnicy off-roadu także znajdą coś dla siebie – specjalnie dla nich organizatorzy przygotują terenowy mini tor, po którym będą mogli jeździć elektrycznymi modelami 4×4.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje i niespodzianki:
1. Toyota Hilux Kronos z silnikiem V8 o mocy 350 KM – treningowy samochód Adam Małysza i Rafała Martona do startu w Rajdzie Dakar 2014, na stoisku Toyoty i LC Adventure Club Poland
2. Jedyny w Polsce Mercedes-Benz G 4×4 Quadrat
3. MAN TG4 6×6, którym Grzegorz Baran brał udział w rajdzie Dakar
4. Legenda polskiego wojska – STAR 266, 6×6 z 1976 r.
5. Terenowe karetki 4×4 –OffRoad Rescue Team

Udostępnij!