Motowizja zaprasza na Twierdza Winter Cup


Twierdza Winter Cup otwiera sezon Pucharu Toru Modlin 2022! Ze względu na rozpoczęcie cyklu na torze dopiero 15 maja postanowiliśmy w przerwie zimowej zrobić prolog nie liczony do cyklu na terenie fantastycznego obiektu, jakim jest Twierdza Modlin. Dzięki udanej współpracy podczas Rally Show 2021 udało nam się znaleźć dogodny termin, by uczestnicy Pucharu mogli pościgać się po odcinku, który w listopadzie pokonywali zawodnicy biorący udział w imprezie kończącej sezon sportów motorowych.

Twierdza Winter Cup rozegra się na 5 przejazdach odcinka o długości niecałych 3 km. Bardzo trudna, techniczna, brudna I wymagająca trasa trochę przywraca nas do rajdowych klimatów imprez z dawnych lat. Większość amatorskich imprez rozgrywa się na torach I równych obiektach, dlatego tym bardziej cieszymy się, że na terenie Mazowsza uda nam się zorganizować w pełni rajdową imprezę.

Start pierwszego uczestnika będzie o godzinie 10.30, meta około godziny 15.30. Serdecznie zapraszamy kibiców do dwóch stref kibica zlokalizowanych wewnątrz Twierdzy, by mogli podziwiać rywalizację, a jednocześnie zobaczyć jak Twierdza wygląda w środku. Może skuszą się na odwiedzenie muzeum bądź spacer z przewodnikiem po obiekcie korzystając z pięknej wiosennej pogody.

Szczegóły na profilu Puchar Toru Modlin 2022 na Facebooku.

Udostępnij!