LUTOWE NOWOŚCI W MOTOWIZJI


W lutym Motowizja zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji na dwa nowe programy. Na antenie zagoszczą Isle of Man 2016 TT – wyścigi motocyklowe uznawane za najniebezpieczniejsze na świecie oraz nowy magazyn AutoSpeed prezentujący najważniejsze wydarzenia ze świata sportów motorowych. Luty to też początek nowego sezonu Monster Energy NASCAR Cup series.

Isle of Man – Najsłynniejszy i najbardziej niebezpieczny drogowy wyścig motocyklowy świata
Isle of Man 2016 TT to podsumowanie tygodnia wyścigowego na wyspie Man z 2016 roku. W programie widzowie zobaczą, jak przebiegała rywalizacja w poszczególnych klasach. Motowizja pokaże także rozmowy z zawodnikami, zaprezentuje ich sylwetki oraz dokonania w tym najsłynniejszym i zarazem jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów drogowych na świecie. Odpowiemy również na najczęściej zadawane pytania i obalimy mity związane z wyścigami motocyklowymi na wyspie Man. Olbrzymia prędkość, adrenalina, zmienne warunki i konsekwencje nawet najmniejszych błędów, jakie muszą ponieść motocykliści – to wszystko już od premierowego, pierwszego odcinka poświęconego Ianowi Hutchinsonowi. Start w poniedziałek 6 lutego, o godz. 20:40.

Magazyn AutoSpeed – najważniejsze informacje ze świata motoryzacji
Druga nowość to magazyn AutoSpeed, w którym Motowizja zaprezentuje cotygodniową dawkę najświeższych informacji ze świata sportów motorowych. Widzowie otrzymają newsy z krajowych serii wyścigowych, imprez międzynarodowych, a także najbardziej znanych rajdów i wyścigów z Formułą 1 włącznie. W magazynie AutoSpeed Motowizja pokaże analizy, rozmowy i komentarze, a także przegląd najważniejszych wydarzeń tygodnia. Na premierę pierwszego odcinka zapraszamy już w poniedziałek 13 lutego, o godz. 22:00.

Lutowe nowości w Motowizji:
Isle of Man 2016 TT – w każdy poniedziałek, od 6 lutego, o 20:40 w Motowizji
AutoSpeed – w każdy poniedziałek, od 13 lutego, o 22:00 w Motowizji
Monster Energy NASCAR Cup Series – wyścig inaugurujący nowy sezon z toru Daytona International Speedway: niedziela, 26 lutego, godz. 20:00.

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Łukasz Siudak z najciekawszymi wydarzeniami z motosportu – w Motowizja Sport News oraz Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski, Akademię AJP czyli zabawa z enduro oraz Przyjazne Motocyklistom – program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Darka Felis-Obryckiego). Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, DTM, ADAC GT Masters – komentowane przez Łukasza Siudaka, Natalię Kowalską i Szymona Tworza, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup, Audi TT Cup.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Obecnie Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124,
w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w jakości HD w UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215,
w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, w ofercie PLAY NOW a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, Emtronik, Videostar. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Iwaniuk – tel. +48 669 507 492, e-mail: a.iwaniuk@agencjafaceit.pl

Udostępnij!