Jacek Jurecki i Michał Trela zadowoleni z wyniku na Rajdzie Dolnośląskim


Jak pokazały wyniki 50. Rajdu Dolnośląskiego, załoga Jurecki / Trela coraz lepiej czuje się w Peugeocie 208 R2. W swoim drugim starcie w tym samochodzie, zameldowali się na mecie przedostatniej rundy z drugim wynikiem w klasie i trzecim wśród samochodów napędzanych na jedną oś. Po dwunastu odcinkach specjalnych ulegli tylko duetom Poloński / Dobosz oraz Wróblewski / Spentany. Sięgnęli również po świetny wynik w klasyfikacji generalnej – dotarli do mety, jako siódma załoga piątej rundy RSMP ze stratą 4,5 sekundy do bezpośrednich rywali. Do podium sezonu 2016 brakuje im zaledwie jednego punktu, a na Arłamowie mają szansę jeszcze walczyć o drugie miejsce w Klasie 4.

Jacek Jurecki: „Zgodnie z przewidywaniami, tegoroczny Rajd Dolnośląski okazał się wyjątkowo wymagający. Tak, jak wszystkim załogom, nam również dały się we znaki warunki na trasie i wymagające odcinki specjalne, ale wynik na mecie jest dla nas bardzo pozytywny.

Postanowiliśmy zaatakować od pierwszego odcinka i wypracowaliśmy dobre tempo. Darek Poloński bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę i ostatecznie był bezkonkurencyjny, ale staraliśmy się dotrzymywać mu kroku. Cieszą osiągane czasy i wygrane odcinki. Czujemy się coraz pewniej w Peugeocie, a samochód spisywał się rewelacyjnie.

Dziękujemy za zaufanie naszych partnerów BLACHDOM PLUS, ALBUD OKNA I DRZWI, IWONEXBUD, ENERGOSYSTEM, ASC, HOJA, POKRYCIA DACHOWE PNIOK, ekipie EVOTECH i patronowi medialnemu MOTOWIZJA oraz za pomoc Dariuszowi Polońskiemu, któremu chcę pogratulować zdobycia tytułu Mistrza Polski.

Cele, jakie sobie założyliśmy udało się zrealizować. Zebraliśmy tak ważne punkty i wracamy do walki o podium w Klasie. Mamy nadal szansę na Wicemistrza, więc chcemy pojechać Rajd Arłamów i walczyć do końca.”

Udostępnij!