Tor Modlin Rally Show na żywo w Motowizji


W tym roku sezon rajdowy zakończy się 12 grudnia w Modlinie. Pierwszą edycję Tor Modlin Rally Show będzie można śledzić na antenie Motowizji, która została głównym patronem medialnym imprezy.

Tor Modlin to jeden z najnowszych i najnowocześniejszych obiektów sportowo-treningowych w naszym kraju. Kierowcy mogą na nim trenować swoje umiejętności jazdy, a także rywalizować w takich cyklach jak Classicauto Cup czy Puchar Toru Modlin. 

W latach 2017-2019 na Torze Modlin rywalizowały załogi w ramach Rajdu Barbórka. W związku z odwołaniem tegorocznej edycji, czterokrotny rajdowy mistrz Polski, a obecnie ambasador obiektu nieopodal lotniska w Modlinie Leszek Kuzaj postanowił wypełnić powstałą lukę i zorganizować Tor Modlin Rally Show, które obędzie się 12 grudnia.

Swój start zgłosiło 46 załóg zarówno w topowych autach R5, jak i w pojazdach historycznych. O wygraną powalczą między innymi tegoroczni mistrzowie Polski – Jari Huttunen (RSMP) i Zbigniew Staniszewski (MPRC). Załogi zmierzą się na dziewięciu odcinkach specjalnych o łącznej długości 34,6 km. Na koniec dnia, już po zmroku, odbędzie się Kryterium Toru Modlin

Motowizja została głównym patronem medialnym Tor Modlin Rally Show. Kanał sportowo-motoryzacyjny regularnie wspiera rajdy samochodowe i inne formy motorsportu w naszym kraju, patronując na przestrzeni lat między innymi Rajdowym Samochodowym Mistrzostwom Polski, Mistrzostwom Polski Rallycross, Górskim Samochodowym Mistrzostwom Polski, Driftingowym Mistrzostwom Polski, Historycznym Rajdowym Samochodowym Mistrzostwom Polski, Kartingowym Mistrzostwom Polski czy Pucharowi Polski i Mistrzostwom Polski Pit Bike SM. 

Co więcej na starcie pojawi się załoga Motowizji, w składzie Krzysztof Mikulski/Jerzy Skrzypek, którzy pojadą klasycznym Mercedesem W123, rywalizującym w tym roku w HRSMP.

Za każdym razem, kiedy odwiedzam Tor Modlin jestem pod jego ogromnym wrażeniem. To wspaniały kompleks z ogromnym potencjałem i jestem pewien, że zostanie on zauważony podczas Tor Modlin Rally Show. Motowizja jest ambasadorem polskiego sportu motorowego – nie mogło nas więc zabraknąć podczas takiego wydarzenia. Z całą pewnością zawody organizowane przez Leszka Kuzaja zadowolą wszystkich startujących i pełni sportowych emocji zakończymy ten dość nietypowy i trudny rok – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Bardzo się cieszę, że Motowizja patronuje Tor Modlin Rally Show. Zapraszam do bycia z nami i przeżycia wielu prawdziwych, sportowych emocji – dodaje Leszek Kuzaj

Sobota, 12 grudnia 2020

Godz. 9:00 – 9:05 – wejście live 

Godz. 11:05 – 12:00 – wejście live

Godz. 14:10 – 14:40 – skrót z dotychczasowych startów 

Godz. 15:45 – 15:50 – wejście live

Godz. 18:45 – 19:15  – skrót z dotychczasowych startów

Godz. 19:20 – 20:30 – wejście live – Kryterium Tor Modlin

Godz. 21:05 – 21:10 – wejście live

Udostępnij!