III Edycja Warsaw Motorcycle Show pod patronatem Motowizji


W niedzielę zakończyła się III edycja targów motocyklowych – Warsaw Motorcycle Show. Przez 3 dni wystawę odwiedziło ponad 10 tyś. fanów dwóch kółek. Jako Motowizja byliśmy patronem medialnym całego wydarzenia. Relacja już wkrótce na naszej antenie!

Po ponad dwuletniej przewie do Ptak Warsaw Expo powróciło jedno z najważniejszych wydarzeń motocyklowych w naszym kraju. Na tegorocznym Warsaw Motorcycyle Show można było zobaczyć nie tylko znane marki producentów takie jak Triumph czy Kawasaki, ale także podziwiać pokazy freestyle, pit bike czy Polish Custom Show.

Motowizja towarzyszy targom już od pierwszej edycji. Nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością, między innymi dzięki firmie DNA Racer, partnerowi Motowizji, która pokazała swoje customizowane motocykle, a ich konstruktor odpowiadał na wszystkie pytania zwiedzających, dotyczące customizacji i powstawania tych niezwykłych maszyn.

Motowizji nie zabrakło również na scenie tragów. Naszymi gośćmi byli min. SpeedLadies, DNA Racer i przedstawiciele firmy Valvoline, Radek Sroka z Distinguished Gentleman’s Ride oraz zawodniczka enduro z planami na Dakar – Joanna Modrzewska.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję, a w międzyczasie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Fot: Michał Farbiszewski / FarbArt Photography

Udostępnij!