(Moto)Wizja Tygodnia – 28 listopada – 5 grudnia


Śnieg za oknami już nie jest anomalią, ale codziennością. Nie martwcie się – w Motowizji wciąż znajdziecie wiele ciekawych i “rozgrzewających” pozycji jak np. transmisja dwunastogodzinnego wyścigu prosto z Kuwejtu.

>> Poniedziałek, 28.11

19:05 Onboard (PREMIERA)

Kompilacja najciekawszych materiałów z kamer pokładowych wysłanych przez zawodników i zebranych przez Motowizję, dzięki którym każdy poczuje się jak kierowca rajdowy czy wyścigowy.

21:55 WRC: podsumowanie sezonu (PREMIERA)

2022 rok rozpoczął nową erę w historii rajdów samochodowych. Po raz pierwszy w najważniejszym cyklu rywalizowały auta hybrydowe. Polscy kibice bacznie śledzili za to walkę w kategorii WRC2, gdzie o tytuł mistrzów świata walczyli Kajetan Kajetanowicz z Maciejem Szczepaniakiem, a swój debiut w mistrzostwach zaliczyli Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk.

23:00 FIA Motorsport Games 2022: podsumowanie GT Sprint (PREMIERA)

Nowością na tegorocznych Igrzyskach Sportów Motorowych była rywalizacja w autach GT3, ale w formie sprinterskiej. O medale dla swoich państw walczyły największe gwiazdy tej kategorii z Mirko Botolottim, Driesem Vanthoorem i Mattem Campbellem na czele.

>> Wtorek, 29.11

20:20 FIA Motorsport Games 2022 – Igrzyska Sportów Motorowych (PREMIERA)

Reprezentacja Polski wzięła udział w drugiej edycji Igrzysk Sportów Motorowych – FIA Motorsport Games. W rejonie Marsylii 15 naszych rodaków rywalizowało w 9 różnych dyscyplinach.

>> Środa, 30.11

18:00 WRC Archiwum: sezon 2011

2011 rok rozpoczął nową erę w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Na rajdowych trasach pojawiły nowe auta, do rywalizacji powróciło Mini, a sam kalendarz także przeszedł rewolucję.

>> Czwartek, 01.12

18:00 FastZone (PREMIERA)

Magazyn Fast Zone to cotygodniowe podsumowanie wydarzeń z zagranicznych serii wyścigowych. W FastZone obecne zarówno są te czołowe mistrzostwa i puchary, jak i te mniej znane, przez co to świetna okazja do “poszerzenia horyzontów” ze świata wyścigów samochodowych.

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

>> Piątek, 02.12

09:30/14:30/19:30 24H Series: 12h Kuwait (NA ŻYWO)

Kuwait Motor Town zaliczy swój międzynarodowy debiut na żywo w Motowizji! Dwunastogodzinny wyścig zakończy tegoroczną rywalizację w ramach 24H Series.

>> Sobota, 03.12

10:35 Na Osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Program pełen motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

16:00 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabiera widzów w podróż w czasie. To okazja by powspominać “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży. 

>> Niedziela, 04.12

12:00 Motojazda (PREMIERA

Marek Wieruszewski zaprasza do “garażu Motowizji”. W niebanalny, ale informatywny sposób  sprawdza na rynku dzieląc się swoimi przemyśleniami oraz opiniami na temat samochodu, które  testuje.  

12:30 Autoportret Ostrego (PREMIERA

Aleksander “Ostry” Ostrowski oprócz pasji do dwóch kółek, ma także słabość do czterech.  W Autoportrecie opowiada o tej części swojej miłości do motoryzacji.

>> Poniedziałek, 05.12

19:05 Onboard (PREMIERA)

Kompilacja najciekawszych materiałów z kamer pokładowych wysłanych przez zawodników i zebranych przez Motowizję, dzięki którym każdy poczuje się jak kierowca rajdowy czy wyścigowy.

19:05 GT World Challenge Europe: podsumowanie sezonu Sprint Cup (PREMIERA)

Po raz dziewiąty najważniejszy cykl wyścigów aut GT3 w Europie składał się z rywalizacji sprinterskiej oraz długodystansowej – wszystko w ramach GT World Challenge Europe. Podsumowanie sezonu Sprint Cup.

Udostępnij!