(Moto)Wizja Tygodnia – 27 grudnia – 3 stycznia


Jak co tydzień, Motowizja w swojej ramówce ma szereg propozycji dla każdego miłośnika motoryzacji i motorsportu. Zobaczcie co Was czeka w nadchodzących dniach! (Moto)Wizja Tygodnia będzie publikowana w każdy poniedziałek, tak aby dostarczyć Wam informacji o najciekawszych premierach, relacjach na żywo czy wybranych powtórkach, które warto obejrzeć. 

(Moto)Wizja Tygodnia – 27 grudnia – 3 stycznia

Jak co tydzień, Motowizja w swojej ramówce ma szereg propozycji dla każdego miłośnika motoryzacji i motorsportu. Zobaczcie co Was czeka w nadchodzących dniach!

>> Poniedziałek, 27.12

20:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

21:30 Fast Zone (PREMIERA)

W każdy poniedziałek czeka na Was zbiór informacji z najważniejszych serii wyścigowych na świecie. W Fast Zone życie płynie szybko!

>> Wtorek, 28.12

18:00 Mistrzostwa Polski Rallycross 2021 – podsumowanie sezonu

Pasjonujący sezon rywalizacji w rallycrossie i autocrossie trwał przez siedem weekendów na czterech torach w trzech różnych państwach. Było ostro, widowiskowo, ale przede wszystkim spektakularnie.

18:55 ADAC GT Masters – podsumowanie sezonu

Za nami piętnasty sezon ADAC GT Masters. Topowe załogi w autach GT3 rywalizowały podczas siedmiu weekendów wyścigowych od maja do listopada.

>> Środa, 29.12

20:00 e-Andros Trophy 2021-2022 – Andorra

Jedyna zagraniczna runda Trophy Andros tradycyjnie odbyła się w Andorze. Kierowcy w elektrycznych samochodach ścigali się na najwyżej położonym permanentnym torze wyścigowym nieopodal Pas de la Casa.

>> Czwartek, 30.12

20:55 FIA Formula Regional European Championship – podsumowanie sezonu (PREMIERA)

Dziesięć rund i 20 wyścigów składało się na sezon 2021 w europejskiej Formule Regionalnej. W tym roku o tytuł walczyła rekordowa liczba zawodników.

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

>> Piątek, 31.12

19:00 Żużlowy bonus roku

“Żużlowy bonus roku” to podsumowanie sezonu 2021 w “czarnym sporcie” na antenie Motowizji. W programie najlepsze wyścigi, najciekawsze rozmowy z bohaterami i największe transfery dotyczące drugoligowych rozgrywek. Nie zabraknie spektakularnych wydarzeń z turniejów indywidualnych oraz ciekawostek i prognoz. To pozycja obowiązkowa dla każdego kibica żużla!

20:00 Sport samochodowy w Polsce – podsumowanie sezonu 2021 (PREMIERA)

Na koniec roku uhonorujmy mistrzów sezonu 2021 w polskim motorsporcie. Podsumujemy rywalizację we wszystkich dyscyplinach sportu samochodowego, a także pogratulujemy tym, którzy reprezentowali nasz kraj za granicą.

>> Sobota, 1 stycznia

00:00 Drift & Sing (CAŁY SEZON)

Rozpocznij nowy rok śpiewająco z Olą Fijał i jej gośćmi w programie Drift&Sing!  Zobacz wszystkie odcinki tego programu w sylwestrową noc.

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Wejdźcie w świat świat motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą wam piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

14:40 Avalon Extreme Racing – podsumowanie roku 2021 (cz. 1) (PREMIERA)

Fundacja Avalon i projekt Avalon Extreme prezentują podsumowanie wyjątkowego sezonu motorsportowego zespołu Avalon Extreme Racing. W programie zobaczymy starty teamu na takich torach jak Imola, Monza, Spa, Assen, Zolder podczas Euro Race Trip, ale też walkę o II Wicemistrzostwo Polski Rallycross w klasie Supercars. Prawdziwy sport jest jeden! Część 1 podsumowania.

15:40 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabierze Was w podróż w czasie. Wspólnie powspominacie “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży. 

17:50 Człowiek I Tor (PREMIERA)

“Człowiek i Tor” to dokumentalne spojrzenie na Leszka Kuzaja poprzez jedno z wydarzeń, które organizuje na Torze Modlin. Mamy okazję podpatrzeć, jak legendarny kierowca rajdowy staje się menedżerem i organizatorem. Możemy lepiej poznać osobowość Leszka Kuzaja, zobaczyć jakim jest szefem i jednocześnie podejrzeć, jak wygląda organizacja dużej imprezy samochodowej od kuchni. Film ukazuje świat motorsportu i jedną z jego gwiazd nieco od podszewki, a widzowi daje szansę  spojrzenia na rzeczywistość różną od klasycznych relacji sportowych.

Niedziela, 2 stycznia

12:00 Motojazda (PREMIERA)

Marek Wieruszewski zaprasza do “garażu Motowizji”. W niebanalny, ale informatywny sposób sprawdza na rynku dzieląc się swoimi przemyśleniami oraz opiniami na temat samochodu, które sprawdza.

12:30 Autoportret Ostrego (PREMIERA)

Aleksander “Ostry” Ostrowski oprócz pasji do dwóch kółek, ma także słabość do czterech. W Autoportrecie opowiada o tej części swojej miłości do motoryzacji.

>> Poniedziałek, 3 stycznia

20:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

21:30 Fast Zone (PREMIERA)

W każdy poniedziałek czeka na Was zbiór informacji z najważniejszych serii wyścigowych na świecie. W Fast Zone życie płynie szybko!

Udostępnij!