Social media

Warto było czekać kilka godzin na start rywalizacji by zobaczyć taki finisz!

Jedna TYSIĘCZNA sekundy zadecydowała o tym, kto wygrał w wyścigu NASCAR Cup Series na Kansas Speedway

#adventhealth400🏁 #nascar2024 #kansasspeedway #motowizja #wyścigi #motorsport #nascar ...#nascarcupseries

0,001 SEKUNDY RÓŻNICY NA MECIE! - niesamowita końcówka w Kansas | #NASCAR Cup Series 2024

W miniony weekend mogliśmy śledzić zaciętą rywalizację w Rajdzie Wysp Kanaryjskich, a podsumowanie drugiej rundy mistrzostw Europy już dziś na antenie Motowizji o godzinie 20:55

#fiaerc #rallyislascanarias #erc #rally #motorsport #motowizja #rajdwyspkanaryjskich #rajdy

...fot. Andre Lavadinho / @World / Red Bull Content Pool

Sebastian Alvarez, Vladislav Lomko i Tom Dillmann zapewnili pierwsze zwycięstwo w LMP2 w European Le Mans Series polskiemu zespołowi Inter Europol Competition. Na podium z nimi stanął także Robert Kubica i jego zmiennicy z ORLEN Team AO by TF.

Zobaczcie co w skrócie działo się ...dzisiaj w Le Castellet.