Żużlowy tydzień w Motowizji – 4 mecze 2. Ligi Żużlowej w 5 dni


Na taki tydzień kibice żużlowi czekają z niecierpliwością. Na antenie Motowizji będzie można zobaczyć nie dwa, ale aż cztery spotkania 2. Ligi Żużlowej.

Rywalizacja rozpocznie się już w środę, 30 czerwca. O 16:45 ruszy transmisja ze spotkania niemieckiego Wolfe Wittstock z łotewskim Optibetem Lokomotivem Daugavpils. Gospodarze samotnie okupują dół tabeli przegrywając wszystkie cztery dotychczasowe spotkania. Goście są zdecydowanymi faworytami mimo, że za nimi zaledwie dwa mecze z czego jeden, na otwarcie sezonu z Trans MF Landshut Devils, wygrany.

W sobotę o 12:00 ruszy mecz, o którego transmisji zdecydowali kibice. Dzięki ich głosom na antenie Motowizji będzie można zobaczyć pojedynek 7R Stolato Stali Rzeszów z Wolfe Wittstock. Drużyna z Podkarpacia także nie ma wielu powodów do radości po pierwszych pięciu meczach, jednak spotkanie z niemieckimi “Wilkami” ma być początkiem odbudowy gospodarzy.

Zainteresowanie kibiców konkursem na wybór meczu, zorganizowanym przez GKSŻ i Motowizję było tak duże, że z tej okazji dla widzów przygotowana została niespodzianka. Na antenie pojawi się także mecz OK Bedmet Kolejarza Opole i Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz, tyle, że w godzinach popołudniowych. Oba “kolejarskie” kluby prowadzą w tabeli – Rawiczanie tracą dwa punkty do Opolan, ale mają rozegrany jeden mecz mniej.

Na koniec weekendu do Dyneburga na spotkanie z Optibetem Lokomotivem Daugavpils przyjadą żużlowcy SpecHouse PSŻ Poznań. Goście spróbują na Łotwie przełamać złą passę dwóch porażek z rzędu.

2. Liga Żużlowa w Motowizji:

  • środa, 30 czerwca godz. 16:45 – transmisja meczu MSC Wölfe Wittstock – SK Lokomotiv Daugavpils
  • sobota, 3 lipca godz. 11:45 – transmisja meczu: 7R Stolaro Stal Rzeszów – MSC Wölfe Wittstock
  • sobota 3 lipca godz. 15:45 – transmisja meczu: OK Bedmet Kolejarz Opole- Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
  • niedziela, 4 lipca godz. 11:45 – transmisja meczu: Lokomotiv Daugavpils – SpecHouse PSŻ Poznań

Udostępnij!