WYŚCIGI ELEKTRYCZNYCH JAGUARÓW NA ŻYWO W MOTOWIZJI!


W sobotę 15 grudnia rozpocznie się pierwszy w historii sezon Jaguara I-PACE eTrophy. Rywalizację w tej serii będzie można oglądać na żywo na antenie Motowizji.

Jaguar I-PACE eTrophy

Jaguar I-PACE eTrophy to seria towarzysząca rozgrywkom ABB Formuły E, które są obecne w Motowizji od samego początku ich istnienia. Na ulicznym torze w Rijadzie odbędzie się pierwszy w historii wyścig eTrophy.
W tym momencie potwierdzonych jest ośmiu kierowców, którzy będą startować w elektrycznych SUVach Jaguara. Wśród nich jest dwóch, których widzowie Motowizji znają ze startów w International GT Open: Caca Bueno oraz Sergio Jimenez.

Kalendarz na sezon 2018/2019

Kalendarz w sezonie 2018/2019 składa się z 11 wyścigów w 10 miastach na 5 kontynentach. Poza Arabią Saudyjską zawodnicy w eTrophy rywalizować będą chociażby na ulicach Monako, Berlina czy też Nowego Jorku, gdzie odbędą się dwa ostatnie wyścigi. Rywalizacja będzie trwała 25 minut + 1 okrążenie.

ABB Formuła E

Przed nami również start sezonu ABB Formuły E. Piąty sezon oznacza nowy bolid, nowe twarze i 13 ekscytujących wyścigów w 12 miastach, na pięciu kontynentach. Podsumowanie pierwszego startu
w kalendarzu serii już 17 grudnia oczywiście na kanale Motowizja.

Transmisja z wyścigu Jaguar I-PACE eTrophy w Rijadzie: 15 grudnia, godz. 10:35.
Podsumowanie z wyścigu Formuy E w Rijadzie: 17 grudnia, o godz. 20:30.
Podsumowanie wyścigu Jaguar I-PACE eTrophy w Rijadzie: 22 grudnia, o godz. 14:00.

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację, Auto na wybiegu – program, w którym moda łączy się z motoryzacją czy Auto portret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski oraz Przyjazne Motocyklistom – program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Olgę Kutz). Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, ADAC TCR Germany, Porsche Carrera Cup Germany , Euroformula Open – komentowane przez Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z wyścigów Formuły E, FIA ERC, FIA WTCR, FIM EWC, IOM TT.
Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124,
w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215,
w Multimedia Polska – kanał 127, w TOYA na kanale 32, w Netii na kanale 81 oraz w Inea na kanale 532 jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT, WP Pilot. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.
www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Karwacka – tel. +48 669 507 492, e-mail: a.karwacka@agencjafaceit.pl

Udostępnij!