TRZECIA RUNDA DTM W TEN WEEKEND W MOTOWIZJI!


W najbliższy weekend 17 i 18 czerwca Motowizja zaprasza na trzecią rundę DTM. Tym razem jedna z najważniejszych serii wyścigowych samochodów w Europie odbędzie się na torze Hungaroring. Transmisję w Motowizji zaczynamy o godz. 14:30 w sobotę oraz o godz. 15:00 w niedzielę.
Przed nami kolejne dwa starty w serii DTM. Sportowe supersamochody trzech niemieckich producentów zagoszczą na Hungaroring. Runda na torze pod Budapesztem tym razem odbędzie się w czerwcu. Rok temu w sierpniu podczas sobotniego wyścigu zwyciężył Eduardo Mortara, niedziela należała do Mattiasa Ekstroema.
– Nowy format wyścigów i sam fakt, że jedziemy w szczycie sezonu a nie pod jego koniec, to wystarczające argumenty za tym, że będzie ciekawie i warto w ten weekend włączyć Motowizję. Hungaroring to wyjątkowy i wymagający obiekt. Będzie pole do popisu dla zarządzania systemem DRS – mówi komentator Motowizji Łukasz Siudak.
Po dwóch rundach liderem klasyfikacji generalnej jest Austriak Lucas Auer. Kierowca Mercedesa ma na swoim koncie w tym roku dwa zwycięstwa. Dwoma wygranymi w niedzielnych wyścigach może pochwalić się wicelider klasyfikacji generalnej – występujący w barwach Audi – Brytyjczyk Jamie Green.
Na sobotni wyścig zapraszamy do Motowizji od godz. 14.30. W niedzielę transmisję zaczniemy o godz. 15.00.

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Łukasz Siudak z najciekawszymi wydarzeniami z motosportu – w Motowizja Sport News oraz Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski, Akademię AJP czyli zabawa z enduro oraz Przyjazne Motocyklistom – program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Darka Felis-Obryckiego). Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, DTM, ADAC GT Masters – komentowane przez Łukasza Siudaka, Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup Germany, Audi TT Cup.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Obecnie Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124,
w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w jakości HD w UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215,
w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, w ofercie PLAY NOW oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, Emtronik, Videostar. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Iwaniuk – tel. +48 669 507 492, e-mail: a.iwaniuk@agencjafaceit.pl

Udostępnij!