Transmisja z zawodów Gymkhana GRiD 2018 w Motowizji!


Już w najbliższy weekend transmisja z zawodów Gymkhana GRiD 2018, na antenie Motowizji! Sezon 2018 powoli dobiega końca. Jedną z ostatnich imprez motosportowych w tym roku jest Gymkhana GRiD, czyli jedne z najważniejszych zawodów driftingowych na świecie. W tym roku w Carnival City w stolicy Republiki Południowej Afryki zobaczymy 43 kierowców walczących w dwóch klasach: RWD i AWD.

Zeszłoroczną edycję wygrali Luke Woodham w klasie RWD oraz Johan Kristoffersson w AWD. Obaj będą bronić swoich tytułów w tym roku. Oprócz nich zobaczymy również m.in.: Kena Blocka, pomysłodawcę formatu Gymkhany GRiD, za kierownicą Hoonicorna V2 (przerobionego Forda Mustanga z 1965 roku o mocy 1400 koni) oraz team-mate’a Mistrza Świata w Rallycrossie Kristofferssona, Petera Solberga. Skandynawowie pojawią w swoich Volkswagenach Polo WRX.
Widzowie Motowizji będą mogli obejrzeć na żywo finałową rywalizację z tegorocznej Gymkhany GRiD. Transmisja 1 grudnia od godziny 18:00. Podsumowanie zawodów 11 grudnia, o godz. 20:00.

Udostępnij!