Sportowy weekend w Motowizji: Na żywo 9 runda serii DTM – Zandvoort 2014


Emocjonująca walka o drugie miejsce!
 

Niedzielny wyścig DTM na torze Circuit Park Zandvoort komentować będzie Natalia Kowalska!

Sezon 2014 powoli zbliża się do mety. W ten weekend dziewiąta runda wyścigów DTM i już w sobotę rozpoczynają się jazdy kwalifikacyjne, a w niedzielę ekscytujący główny wyścig, z którego relację na żywo rozpoczynamy o 13:25.
Mimo usilnych starań organizatorów została przeniesiona z toru w Guangzhou, w Chinach do Holandii na tor Circuit Park Zandvoort. Zatem przedostatnia runda serii DTM zawita nad morze i po raz kolejny stanie się polem zmagań kierowców.
Ten czterokilometrowy tor jest wyjątkowy – otoczony wydmami, znajduje się nieopodal Morza Północnego. Świeża bryza i sporo piasku na torze to jego charakterystyczne cechy. Mimo tego, że jest wybitnie wymagający i nie przebacza błędów – kierowcy bardzo go lubią. I pomimo, że kierowca BMW Marco Wittmann zapewnił już sobie mistrzowski tytuł, wyścig nadal będzie emocjonujący! Dalej jest kilkunastu kierowców, którzy mają szanse na zdobycie drugiego miejsca, nierozstrzygnięty jest także wynik pomiędzy drużynami oraz markami. Wszystko jeszcze może się wydarzyć!

Zapraszamy na relację na żywo z wyścigu DTM w Motowizji 28.09.2014, o godz. 13:25!

Kanał Motowizja to nie tylko relacje z motorowych zawodów sportowych, ale też programy mówiące o historii przemysłu samochodowego, jego współczesności, ekologii, oraz porady dla właścicieli czterech i dwóch kółek.
Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+, na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w TOYA na kanale 32 oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

DTM oznacza „Deutsche Tourenwagen Masters” – to znak rozpoznawczy najpopularniejszej międzynarodowej serii wyścigów samochodowych, której historia rozpoczęła się w 1984 roku. Obecnie jest jedną z najbardziej spektakularnych serii wyścigów samochodowych i najciekawszych imprez sportowych w Europie. Składa się na nią 10 wyścigów w 5 krajach na 2 kontynentach. DTM to jedyna seria wyścigów, w której konkurują trzy największe samochodowe marki świata: Mercedes, BMW oraz Audi.

 
 

[/video]

Udostępnij!