Ruszyły zapisy do 4-go sezonu Pucharu BMW is Cup


Po miesiącach intensywnej pracy nad zmianami organizacyjno-formalnymi Fundacja MotoCity wraz ze Sponsorami i Partnerami zaprasza wszystkich do rejestracji do Pucharu Polski MOTOCITY IS CUP – dobrze znanych wyscigów BMW IS CUP w nowej, dużo lepszej i bardziej profesjonalnej odsłonie.

Rozpoczęły się zapisy do sezonu 2016 BMW IS CUP. Po ogłoszeniu regulaminów na ten rok, zainteresowani kierowcy mogą zacząć zapisywać swoje nazwiska na liście zgłoszeń.

Puchar BMW IS CUP to najszybciej rozwijająca się seria wyścigowa w Polsce, z 24 sklasyfikowanymi zawodnikami w sezonie 2015, który był zaledwie trzecim w historii pucharu. Na fali ogromnego sukcesu, organizatorzy podjęli decyzję o odłączeniu BMW IS CUP od cyklu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, stając się niezależną serią wyścigową rangi Pucharu Polski.

Po niezwykle emocjonującym sezonie 2015, w którym aż czterech zawodników do ostatniego wyścigu walczyło o tytuł mistrzowski, wszystko wskazuje na to, że rywalizacja będzie jeszcze ciekawsza za sprawą powrotu do kalendarza, po dwóch latach nieobecności, niemieckiego toru Lausitzring, który będzie stanowić wyzwanie nawet dla doświadczonych kierowców, którzy nie startowali na nim samochodem w obecnej specyfikacji BMW IS CUP.

Organizatorzy spodziewają się przyciągnięcia grona przynajmniej kilkunastu chętnych do czasu pierwszego weekendu wyścigowego nowej odsłony BMW IS CUP, który będzie miał miejsce w dniach 5-7 maja na Torze Poznań.

http://www.bmwiscup.pl/aktualnosci/45-ruszyly-zapisy-do-bmw-is-cup

Udostępnij!