Przeżyjmy to raz jeszcze – retransmisje ORLEN 78. Rajdu Polski tylko w Motowizji


Tegoroczna edycja drugiego najstarszego rajdu na świecie miała wyjątkową oprawę. Wszystkie odcinki specjalne można było zobaczyć na żywo z polskim komentarzem w telewizji. W odpowiedzi na liczne prośby widzów Motowizja ponownie pokaże wszystkie oesy Orlen 78. Rajdu Polski oraz drogę Mikołaja Marczyka i Szymona Gospodarczyka do wyjątkowego zwycięstwa.

Zainteresowanie ze strony kibiców ORLEN 78. Rajdem Polskim było ogromne. Dziesiątki tysięcy pasjonatów motoryzacji zjechało się do Mikołajek i na Mazury, aby móc oglądać czołowe załogi rajdowe. Równie duża grupa zasiadła za telewizorami by mieć niespotykany wcześniej wgląd w rywalizację. Za sprawą sześćdziesięcioosobowej ekipy produkcyjnej, dwunastu zestawów kamer pokładowych, helikopterów i dronów, na antenie Motowizji można było podziwiać piękno “krainy tysiąca jezior” w wyjątkowy i unikatowy sposób. Po raz pierwszy telewizja pokazała cały rajd na żywo – od pierwszego odcinka specjalnego w piątkowy wieczór aż do powerstage’u w niedzielne popołudnie.

Na specjalną prośbę licznego grona kibiców, Motowizja pokaże to wszystko raz jeszcze w postaci pięciu bloków. Od poniedziałku 27 czerwca do piątku 1 lipca będzie można zobaczyć ponownie co działo się podczas ORLEN 78. Rajdu Polski.

Zainteresowanie transmisjami przerosło nasze oczekiwania, co jest oczywiście powodem do niezwykłej dumy. Pokazaliśmy każdy kilometr rywalizacji, śledziliśmy głównych bohaterów rajdu od pierwszych metrów aż do samego końca. Teraz chcemy dać widzom szansę przeżycia tego jeszcze raz, zwłaszcza, że w Mikołajkach historia działa się na naszych oczach. Po raz pierwszy od 2013 roku polska załoga wygrała najważniejsze zawody motorsportowe w naszym kraju, a Miko Marczyk z Szymonem Gospodarczykiem dołączyli do Sobiesława Zasady, Krzysztofa Hołowczyca i Kajetana Kajetanowicza na liście zwycięzców jednego z najsłynniejszych rajdów – komentuje Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

ORLEN 78. Rajd Polski – retransmisje w Motowizji:

  • OS1 Mikołajki Arena 1 – poniedziałek, 27 czerwca, godz. 17:00
  • OS2 Krzywe 1/OS3 Wojnasy 1/OS4 Wieliczki 1 – wtorek, 28 czerwca, godz. 16:55
  • OS5 Krzywe 2/OS6 Wojnasy 2/OS7 Wieliczki 2/OS8 Mikołajki Arena 2 – środa, 29 czerwca, godz. 15:00
  • OS9 Mikołajki Max 1/OS10 Świętajno 1/OS11 Miłki 1 – czwartek, 30 czerwca, godz. 15:00
  • OS12 Mikołajki Max 2/OS13 Świętajno 2/OS14 Miłki 2 – powerstage – piątek, 1 lipca, godz. 15:00

Udostępnij!