Program „Przyjazne motocyklistom” od 1 lutego znów na antenie Motowizji!

przyjazne motocyklistom motowizja

Znacie program „Przyjazne motocyklistom”? Nie? To najwyższy czas, żebyście o nim usłyszeli! Perypetie energetycznej i zabawnej pary prowadzących – Oli Kutz i Roberta Skawińskiego – z odcinka na odcinek zdobywały coraz większą popularność i przyciągały przed ekrany tysiące widzów.


Od 1 lutego, na kanale Motowizja, startuje emisja powtórkowa 2-ego sezonu programu, gdzie Ola i Robert odkrywają najciekawsze lokalizacje, wydarzenia i inicjatywy, tworzone przez i dla pasjonatów – nie tylko motocykli. Przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzają wyjątkowe miejsca, biorą udział w najważniejszych imprezach motoryzacyjnych i poznają nietuzinkowych ludzi. Zdobytą wiedzą i doświadczeniami dzielą się z widzami w zabawny, nieoczywisty i niejednokrotnie spektakularny sposób, a ich głównym celem jest pokazanie, że motocykl to nie tylko pasja i dobra zabawa, ale także nauka, przełamywanie barier, przyjaźń, pomoc innym oraz wielkie emocje – krótko mówiąc: styl życia. Program jest zatankowany do pełna pozytywną energią, szalonymi pomysłami i dobrym humorem.

Dlatego jeżeli nie mieliście jeszcze okazji na własne oczy przekonać się, jak fantastyczny i uniwersalny może być motocyklowy styl życia, koniecznie zobaczcie powtórki drugiego sezonu na kanale Motowizja.

Zdradzamy też, że wystartowały prace nad kolejnym sezonem programu ! Piszcie na kontakt@przyjaznemotocyklistom.pl lub zgłaszajcie się za pośrednictwem strony https://www.facebook.com/przyjaznemotocyklistom/, Ola i Robert cały czas czekają na Wasze propozycje, pomysły i miejsca, które chcielibyście żeby odwiedzili z kamerą.

Udostępnij!