Positive Ways 2024: Jedziemy dla dzieci z wadami serca


Positive Ways przynosi nie tylko pasję do motoryzacji, ale także serce dla potrzebujących.

Fundacja Positive Ways powstała z pasji do samochodów i chęci niesienia pomocy chorym dzieciom. Już od 2013 roku skupia właścicieli sportowych samochodów, których przybywa na naszych drogach. Daje im możliwość uczestnictwa w zapierających dech, motoryzacyjnych wyprawach. Eskapady są pełne adrenaliny i niepowtarzalnych wrażeń. Działalność organizacji zainicjowali ludzie, którzy sercem i duszą oddają się czterem kółkom.

Do tej pory fundacji udało się zebrać 4 mln złotych na pomoc chorym dzieciom. Celem i misją tegorocznej edycji Positive Ways jest skupienie się na solidarnościowym działaniu dla dobra najmłodszych z chorobami serca. Tegoroczne wydarzenie, podobnie jak poprzednie edycje, to nie tylko emocjonujące zmagania samochodowe, ale przede wszystkim akcja charytatywna.

Już teraz rozpoczęły się zbiórki na platformie Siepomaga oraz licytacje na Allegro. Każde wsparcie ma ogromne znaczenie dla podopiecznych. Natomiast podczas Positive Ways 2024 będzie można podziwiać nie tylko wyjątkowe samochody, ale także doświadczyć wyjątkowej atmosfery dobroczynności i solidarności. Każdy gest, każda pomoc sprawia, że serce bije mocniej.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/positiveways

Harmonogram wydarzenia:

8.06 Warszawa, Pałac Kultury: godz. 16:00-18:00
9.06 Tor Jastrząb,
9.06 Kraków, Kopiec Kościuszki: godz. 18:00-20:30
10-12.06 Hotel Heron Live, Gródek nad Dunajcem
10.06 Lusławice
11.06 Centrum Pendereckiego

Podczas kilkudniowej imprezy będzie można zobaczyć w akcji, jak i na specjalnych pokazach wyjątkowe samochody takich marek jak Ferrari, Lamborghini, McLaren, Bugatti, Pagani oraz Koenigsegg. Masz sportowy samochód? Rusz się dla Dzieci. Przyłącz się do inicjatywy i wesprzyj działania Positive Ways.

Dla dalszych informacji i udziału w wydarzeniu można kontaktować się pod adresem info@positiveways.pl

Media społecznościowe Positive Ways: Facebook, Instagram.

Udostępnij!