PÓŁFINAŁ LEAGUE OF LEGENDS – NA ŻYWO, TYLKO W MOTOWIZJI!


Motowizja po raz pierwszy zaprasza na e-sport: półfinał League of Legends, na żywo prosto z Katowickiego Spodka. Turniej bohaterów będziemy mogli śledzić już w niedzielę, od godz. 15:40 – to ponad 3 godziny niesamowitej adrenaliny. Intel® Extreme Masters przyjeżdża do Katowic już po raz piąty. W najbliższy weekend spotkają się najbardziej wytrawni gracze League of Legends, gdzie będą walczyć o tytuł Mistrza Świata i uznanie publiczności.

W półfinale League of Legends zobaczymy dwie drużyny, które będą walczyć na różnych polach bitew i w wielu trybach. Dzięki wciąż rozszerzającej się liście bohaterów, częstym aktualizacjom i wielkim, rozwijającym się turniejom League of Legends zapewnia ogromną dawkę emocji i akcji na najwyższym poziomie.
Półfinał League of Legends – transmisja – niedziela, 26 lutego, godz. 15:40.
O zmianach formatu rozgrywek oraz aktualnościach można przeczytać:
W 2017 roku nastąpiły zmiany formatu rozgrywek EU LCS
Nowy sezon to kolejne zmiany w sposobie rozgrywania. W 2017 r. 10 zespołów biorących udział w EU LCS zostanie podzielonych na dwie grupy (po 5 drużyn), a w ciągu całego splitu każda drużyna rozegra po 2 mecze „Best of 3” (do 2 wygranych) z rywalami z grupy oraz 1 mecz „Best of 3” z każdą drużyną z drugiej grupy.
Jedną z najistotniejszych zmian to fakt, że pula nagród została zwiększona do 200 000 € na każdy split. Ponadto drużyny będą mogły protestować przeciwko decyzjom sędziowskim, trenerzy będą mogli mieć podobne wymagania jak gracze w kwestii kontraktów. Ten rok to także czas wprowadzenia produktów związanych ze sceną e-sportową (skiny, ikony, etc.). Każda z drużyn otrzyma z tego tytułu 50 000 € oraz dodatkowe dochody ze sprzedaży ikon danego zespołu.

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów.
To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Łukasz Siudak z najciekawszymi wydarzeniami z motosportu – w Motowizja Sport News oraz Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski, Akademię AJP czyli zabawa z enduro oraz Przyjazne Motocyklistom – program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Darka Felis-Obryckiego).
Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, DTM, ADAC GT Masters – komentowane przez Łukasza Siudaka, Natalię Kowalską i Szymona Tworza, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup, Audi TT Cup.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Obecnie Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w jakości HD w UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, w ofercie PLAY NOW a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, Emtronik, Videostar. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Zdjęcie: ESL

Udostępnij!