Podsumowania pasjonującego Fenix Rally tylko w Motowizji!


Trwa druga edycja wyjątkowego Fenix Rally odbywającego się w Tunezji. Na starcie pojawiła się liczna i silna grupa Polaków. Podsumowania rywalizacji będziecie mogli oglądać na antenie Motowizji.

Fenix Rally to rajd terenowy, którego pierwsza edycja odbyła się w ubiegłym roku. Pomimo niedogodnej sytuacji pandemicznej organizatorzy przyciągnęli liczne grono zawodników, co przyczyniło się do kolejnej, jeszcze większej edycji.

Uczestnicy Fenix Rally 2022 rywalizują przez 7 dni na niezwykle trudnym terenie. Głównym polem zmagań jest Sahara, najsłynniejsza pustynia na świecie. Liczne wydmy sprawiają problemy niejednemu weteranowi.

Polska to jedno z państw, gdzie rajdy terenowe są niezwykle popularne. To przyczynia się do sporej ilości zawodników, także w Fenix Rally. Nasz kraj w Tunezji reprezentują Andrzej Stryczyński i Bartłomiej Tabin w klasie Moto, Magdalena Zając pilotowana przez legendę Rajdu Dakar Jacka Czachora w kategorii Cars Open oraz załogi Maciej Stolarski/Bartosz Dzienis, Adam Kuś/Marcin Pasek oraz Patrycja Brochocka/Karolina Zysnarska jadące w pojazdach SSV.

Podsumowania poszczególnych dni rywalizacji w Fenix Rally będzie można oglądać codziennie na antenie Motowizji.

Dzień 1: środa, 16 marca, godz. 20.00

Dzień 2: czwartek, 17 marca, godz. 20.30

Dzień 3: piątek, 18 marca, godz. 19.30

Dzień 4: sobota, 19 marca, godz. 20.55

Dzień 5: sobota, 19 marca, godz. 21.25

Dzień 6: niedziela, 20 marca, godz. 19.25

Dzień 7: poniedziałek, 21 marca, godz. 21.30

Udostępnij!