Pierwsza aukcja samochodów klasycznych online w Motowizji!


Organizowana przez Ardor Auctions, pierwszy w Polsce Dom Aukcyjny motoryzacji klasycznej, aukcja samochodów klasycznych już 17 września 2015 o godzinie 18.00. Możesz ją oglądać na żywo online w Motowizji!

Ardor Auctions zbudowany został na bazie doświadczeń i wysokich standardów europejskich jednak „uszyty na miarę” specyfiki polskiego rynku i konkretnych oczekiwań Polaków. Inicjatorem i pomysłodawcą jego utworzenia jest założyciel Funduszu Inwestycyjnego Neo Investments. Jednym z głównych celów Ardor Auctions jest umożliwienie zaoferowania samochodów potencjalnym nabywcom, które do tej pory nie były na sprzedaż. Samochody klasyczne, kolekcjonerskie nie sprzedaje się tak samo jak „zwykłe” pojazdy, które mają dość dokładnie określone widełki cenowe.

Na aukcji pojawi się około 60 egzemplarzy o szerokiej rozpiętości marek, stanu odrestaurowania i oczywiście wartości. Będą również te mało popularne, nietypowe marki, co pozwoli na lepsze zrozumienie potrzeb polskiego klienta i weryfikację tego, czym jest najbardziej zainteresowany. Wszystkie zostaną skatalogowane, będą posiadały dokumentację o stanie technicznym jak i prawnym przygotowaną przez instytucje zewnętrzne. Ceny? Od kilkunastu tysięcy złotych do kilku milionów złotych.

Szczegóły na stronie Ardorauctions.

Transmisja aukcji na stronie www.motowizja.pl 17/09/2015 od godz. 18.00

Udostępnij!