O nas

motowizja_logo_HD-451x141
Motowizja – Twoja motopasja!

Motowizja to kanał, który zabierze nowoczesnego mężczyznę, ale też i kochającą samochody panią w świat koni mechanicznych, emocji i przeżyć, jakich dostarcza współczesna motoryzacja.

Jak nas oglądać? 

nc+ na pozycji 120 – zmiana od 20.11.2017

ncplus_silver_znak

Orange TV na pozycji 136

LOGO Orange z polem Pantone

w Multimedia Polska na pozycji 127

multimedia_logo_rgb

w Toya na pozycji 32

TOYA logo 2013

w UPC Polska na pozycji 516 lub 572

 

a także w innych dobrych sieciach kablowych.

w sieci Vectra na kanale 215

Vectra_gradient

w Play NOW w pakiecie Extra

playnow-logo

w player.pl w pakiecie MOTO+

w Netii na pozycji 81

Jesteśmy stacją oferującą unikalne i niepowtarzalne programy o szeroko pojętej tematyce motoryzacyjnej. W odróżnieniu od istniejących stacji, Motowizja oferuje swoim widzom produkcje na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie filmy i programy są realizowane z wielką dbałością o każdy szczegół i informacje w nim zawarte. Dzięki temu nasz kanał jest wiarygodnym źródłem wiedzy o świecie motoryzacji. W swojej ofercie mamy pozycje mówiące o historii przemysłu samochodowego, jego współczesności i ekologii. Prezentujemy także nowinki i porady dla właścicieli czterech i dwóch kółek. To kanał dla pasjonatów i tych wszystkich, którzy dopiero niedawno połknęli bakcyla automobilizmu. Zabieramy was w świat męskiej przygody, przybliżamy motoryzacyjne antypody. Naszą pasją są samochody i motocykle. Chcemy nią zarazić widzów. Dlatego wszystkie pozycje programowe są tworzone przez ludzi z pasją, ludzi z miłością do motoryzacji, przez oczarowanych czterema kółkami pasjonatów.

Zobaczcie nasze propozycje programowe. Na pewno zaspokoją one nawet najbardziej wybredne gusta. Wszystkie pozycje są dostępne w polskiej wersji językowej.