NAJWIĘKSZE MOTORYZACYJNE EMOCJE MOTOWIZJI TERAZ TAKŻE W PLAY NOW!


Od 19 sierpnia Motowizja dostępna jest w pakiecie EXTRA w nowej telewizyjnej ofercie sieci komórkowej PLAY pod nazwą PLAY NOW. Już w najbliższy weekend Motowizja przygotowała dla wszystkich widzów sportowy weekend z transmisją łączoną z wyścigów serii DTM i ADAC GT Masters. W ramach mistrzostw WRC odbędzie się Rajd Niemiec. Ogromne emocje czekają również fanów NASCAR, gdzie do walki o mistrzostwo dostanie się jeszcze tylko pięciu kierowców.

Motowizja w PLAY NOW

Od piątku 19 sierpnia nowi klienci PLAY oraz dotychczasowi, którzy przejdą na taryfę z PLAY NOW mogą oglądać dzięki nowej usłudze kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych w tym Motowizję w wersji HD. PLAY NOW jest dostępny na smartfonie, tablecie, komputerze lub na telewizorze dzięki urządzeniu Google Chromecast. Korzystanie z usługi telewizyjnej nie pomniejsza pakietu danych w abonamencie i nie generuje dodatkowych kosztów. Pakiet EXTRA, w którym znajduje się również 14 innych kanałów kosztuje 20zł.

Sportowy Weekend na żywo

W ten weekend Motowizja pokaże na żywo emocjonujące wyścigi z serii DTM oraz ADAC GT Masters. Transmisja z Moskwy rozpocznie się w sobotę 20 sierpnia o godzinie 12.15. Natomiast o 13.10 przeniesiemy się do Zandvoort w Holandii by zobaczyć start przedostatniej w tym sezonie rundy w ADAC GT Masters, aby później powrócić do Moskwy na zakończenie wyścigu DTM. Podobna sytuacja będzie w niedzielę, transmisja łączona rozpocznie się o godz. 11.55.
W obu seriach wyścigowych jest wyjątkowo ciekawa sytuacja: w DTM do końca rywalizacji pozostały jeszcze 4 rundy, czyli osiem wyścigów, ale dotychczas w 10 wyścigach zwyciężało aż 9 różnych kierowców, w ADAC GT Masters tylko 14 punktów różnicy dzieli włoski zespół z siedzibą w Niemczech – Callaway Competition od ekipy Montaplast by Land-Motorsport. Jeszcze wszystko może się wydarzyć.

WRC – Rajd Niemiec
Motowizja zaprasza również na 9. rundę mistrzostw świata WRC – rajd Niemiec, to pierwsza w tym sezonie w pełni asfaltowa runda. Podsumowanie pokażemy w poniedziałek o godz. 22.40.

Walka o decydującą fazę NASCAR

Walka o ostatnie miejsca w finałowej fazie sezonu wchodzi w decydujący etap. Jedenastu kierowców może być już pewnych udziału w walce o mistrzostwo, pozostało więc jeszcze pięć miejsc. Różnice punktowe pomiędzy 11, a 15 miejscem są naprawdę niewielkie. Kolejny wyścig NASCAR Sprint Cup odbędzie się na legendarnym torze Bristol Motor Speedway, który przez swoją konstrukcję, często porównywany jest do rzymskiego Koloseum. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania wyścigu we wtorek o godz. 22:00

Relacje na żywo:

Sobota, 20.08
12:15 – DTM Moscow Raceway
13.10 – ADAC GT Masters Zandvoort

Niedziela, 21.08
11:55 – DTM Moscow Raceway
13.00 – ADAC GT Masters Zandvoort

Podsumowania:

Poniedziałek, 22.08
22:40 – WRC Rajd Niemiec

Wtorek, 23.08
22:00 – NASCAR Sprint Cup, Bristol Motor Speedway

Środa, 24.08
20:00 – DTM Moscow Raceway

Poniedziałek, 29.08
23:20 – ADAC GT Masters Zandvoort

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Łukasz Siudak z najciekawszymi wydarzeniami z motosportu – w Motowizja Sport News oraz Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski, Akademię AJP czyli zabawa z enduro oraz Motovblog News – prowadzony przez Wiktora W. Kammera).
Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii NSCAR Sprint Cup, DTM, ADAC GT Masters – komentowane przez Łukasza Siudaka, Natalię Kowalską i Szymona Tworza, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup, Audi TT Cup oraz BMW is CUP.
Motowizja dociera do prawie 3,5 mln gospodarstw domowych, czyli do 11 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 26%. Obecnie Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w UPC – pozycja 514 oraz 572, w Vectra – pozycja 215, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, w PLAY NOW a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, Emtronik, Videostar. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Joanna Adamiak – tel. +48 607 373 167, e-mail: j.adamiak@agencjafaceit.pl

 

Udostępnij!