Najbardziej widowiskowe wyścigi motocyklowe wracają na antenę Motowizji – Isle of Man TT


Po “przerwie pandemicznej” wyspa Man ponownie stała się jednym wielkim torem wyścigowym. Isle of Man TT odbywa się w tym roku po raz sto pierwszy, a relacje z tegorocznej edycji będzie można oglądać w Motowizji.

Isle of Man TT to jeden z najstarszych wyścigów motocyklowych na świecie. Pierwsza edycja miała miejsce w 1907 roku i od tamtej pory niemalże rok w rok startują tam najodważniejsi z odważnych. TT Mountain Circuit przebiega przez znaczną część wyspy Man i wiedzie po drogach publicznych pośród zapierających dech w piersi krajobrazach. To bez cienia wątpliwości najsłynniejszy motocyklowy wyścig uliczny na świecie.

Wyścigi na wyspie Man towarzyszą Motowizji przez całą historię kanału, który za sprawą Isle of Man TT dotarł do ogromnej grupy motocyklistów. Nie było więc wątpliwości, że Isle of Man TT musi pojawić się w naszej ramówce także i w tym roku. Trzymam kciuki za wszystkich startujących kierowców, a motocyklistów i pasjonatów dwóch kółek zapraszam przed ekrany Motowizji – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Relacje i programy z tegorocznej edycji Isle of Man TT będą emitowane co tydzień w czwartki.

  • Isle of Man TT 2022 – odcinek 1, czwartek, 9 czerwca, godz. 18.55
  • Isle of Man TT 2022 – odcinek 2, czwartek, 16 czerwca, godz. 20.00
  • Isle of Man TT 2022 – odcinek 3, czwartek, 23 czerwca, godz. 18.55
  • Isle of Man TT 2022 – odcinek 4, czwartek, 30 czerwca, godz. 18.55

Udostępnij!