RAJD POLSKI NA ANTENIE MOTOWIZJI

RAJD POLSKI NA ANTENIE MOTOWIZJI

W weekend 28-30 czerwca w Mikołajkach odbędzie się jedna z najważniejszych imprez sportowych w naszym kraju – 76. Rajd Polski. Relacje z wydarzenia będzie można zobaczyć w Motowizji.
Drugi rok z rzędu Rajd Polski stanowi eliminację Rajdowych Mistrzostw Europy oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Ubiegłoroczną edycję wygrał Nikolay Gryazin z Rosji.
W tym roku fani będą mogli jeszcze mocniej kibicować naszym rodakom. W FIA ERC w klasyfikacji generalnej prowadzą Łukasz Habaj i Daniel Dymurski. Polska załoga korzysta na błędach rywali i na swoim koncie ma już jedno zwycięstwo w tym sezonie podczas Rajdu Azorów w Portugalii. Teraz duet eSky Rally Team będzie miał okazję zaprezentować się przed krajową publicznością.
O zwycięstwo będą również walczyć Mikołaj Marczyk z Szymonem Gospodarczykiem. W ubiegłym roku załoga Skoda Polska Motorsport była bardzo bliska zdobycia tytułu mistrza Polski. Do Mikołajek wracają mocniejsi, z większym doświadczeniem oraz ze statusem liderów klasyfikacji generalnej RSMP. Rajd Polski będzie niezwykle ważną rundą dla całych mistrzostw, ponieważ jest podwójnie punktowany.
Po raz pierwszy w historii na odcinkach szutrowych zobaczyć będzie można również załogi Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Cykl ten nigdy nie startował na tego typu trasach. HRSMP rywalizować będzie przez dwa z trzech dni rajdu.

RAJD POLSKI NA ANTENIE MOTOWIZJI

Podsumowanie rajdu w Motowizji

W czwartek 4 lipca o godzinie 20:00 widzowie Motowizji będą mogli zobaczyć podsumowanie rundy FIA ERC. Dzień później od godz. 20:05 pojawią się relacje kolejno z RSMP i HRSMP.
FIA ERC: Podsumowanie Rajdu Polski – czwartek, 4 lipca, godz. 20.00
Za kulisami Rajdu Polski – sobota, 6 lipca, godz. 13.30
RSMP Raport: Odcinek 3 (Rajd Polski) – piątek, 5 lipca, godz. 20.05
HRSMP: Podsumowanie Rajdu Polski – piątek, 5 lipca, godz. 20:35

RAJD POLSKI NA ANTENIE MOTOWIZJI

Isle of Man TT

Kolejny rok z rzędu podsumowania rywalizacji w Isle of Man TT oglądać będzie można na antenie Motowizji. W każdy czwartek o godzinie 22:30 stacja pokaże skróty wyścigów z tegorocznej edycji. Za komentarz ponownie odpowiedzialny będzie Michał Fiałkowski, jeden z najważniejszych dziennikarzy w świecie wyścigów motocyklowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację, Auto na wybiegu – program, w którym moda łączy się z motoryzacją czy Auto portret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander ‚Ostry’ Ostrowski). Nowe programy jak Motowizja Sport PL i Baja Raport dostarczą widzom aktualnych relacji o polskim motosporcie. Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Germany , Euroformula Open, F1H2O, Ferrari Challenge Europe – komentowane m.in. przez Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z RSMP, GSMP, Formuły E, FIA ERC, FIA WTCR, FIM EWC, IOM TT.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124,
w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215,
w Multimedia Polska – kanał 127, w TOYA na kanale 32, w Netii na kanale 81 oraz w Inea na kanale 532 jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT, WP Pilot. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.
www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Karwacka – tel. +48 669 507 492, e-mail: a.karwacka@agencjafaceit.pl