Motowizja zaprasza na Classic Mustang Rally

Motowizja zaprasza na Classic Mustang Rally

Motowizja została patronem medialnym Classic Mustang Rally – jedynej tego typu imprezy w Polsce. Została stworzona w związku z coraz większą ilością klasycznych Mustangów w Polsce jako kolejny projekt który organizuje Mustang Klub Polska.
Są to 4 dni rajdu – od 21 do 25 sierpnia. Biorą w nim udział Fordy Mustangi I, II i III generacji. Na trasie rajdu wszyscy uczestnicy będą mieli różnorodne zadania do wykonania. Oczywiście jest to impreza rodzinna, więc zadania będą dla całych rodzin i na pewno będzie przy nich masa zabawy.

Impreza będzie utrzymana w konwencji pikniku i biesiady. Organizatorzy starali się wybrać małe, klimatyczne miejsca noclegowe, aby poczuć kontakt z naturą i po całym dniu atrakcji móc się zintegrować. Wieczorem będą odbywały się spotkania przy ognisku i grillu, w chatach i karczmach.

Na trasie rajdu będzie ekipa serwisowa, dbająca aby wszystkie Mustangi dojechały do mety o własnych kołach. Jest też ekipa sędziowska, której zadaniem będzie dopilnowanie, aby na trasie wszystkie zadania i atrakcje były przygotowane oraz wykonane, a także służenie pomocą.

Każdego dnia na początku będą rozdawane zadania na trasę na której będą przystanki z atrakcjami oraz zadania do wykonania. Startujący będą musieli dokładnie rozglądać, aby nie przegapić żadnego z nich – zwłaszcza, że będą one punktowane.
Rajd ma za zadanie łączyć integrację z rywalizacją. Już teraz serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na stronie www.classicmustangrally.pl Ilość miejsc jest ograniczona.