MOTOWIZJA ZAPRASZA NA CZWARTĄ RUNDĘ DTM W NORYMBERDZE


W pierwszy lipcowy weekend Motowizja pokaże czwartą rundę DTM, tym razem odbywającą się na torze Norisring w Norymberdze. Na zmagania kierowców tej serii wyścigowej zapraszamy w sobotę 1 lipca o godz. 13.10 i w niedzielę 2 lipca o godz. 17:05 do Motowizji.

Czwarta runda DTM

Po wizytach w Hockenheim, Lausitz i Budapeszcie czas na Norymbergę, czyli czwartą odsłonę rywalizacji w serii DTM.
– Norisring to wyjątkowy, bowiem jedyny uliczny obiekt w kalendarzu. Tor ten jest krótki, szybki i wymagający technicznie – mówi komentator Motowizji Łukasz Siudak. Ze szczególną uwagą będziemy przyglądać się kierowcom z czołówki klasyfikacji generalnej. W pierwszej czwórce jest aż trzech zawodników Audi. Ulice „frankońskiego Monaco” Mattias Ekstroem zna jak własną kieszeń. Ściga się na tym obiekcie już od 17 lat. Szwedzki kierowca, aby pojawić się w Norymberdze, zrezygnował ze startu w kolejnej rundzie rallycrossowych mistrzostw świata. Jamie Green natomiast, czterokrotnie wygrywał tutaj w wyścigach DTM w poprzednich latach. Ciekawi jesteśmy także dyspozycji aktualnego lidera klasyfikacji generalnej – Rene Rasta.
– Po brawurowym weekendzie na Hungaroring, rozpędzony Rast, będzie chciał umocnić się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Miałem okazję podziwiać jego jazdę w 2012 roku w Porsche Supercup, gdy właśnie na Norisringu dwukrotnie wywalczył pole-position, wygrał dwa wyścigi i do tego miał dwukrotnie najlepszy czas okrążeń! – dodaje Łukasz Siudak. Fanów czekają więc ogromne emocje podczas 7 i 8 wyścigu serii DTM. Zapraszamy na transmisję do Motowizji już w ten weekend (sobota godz. 13.10 i niedziela godz. 17.05).

Audi Sport TT Cup na Norisringu z Gosią Rdest

Oprócz DTM w ten weekend na torze Norisring odbędzie się trzecia runda Audi Sport TT Cup. Gosia Rdest zajmuje obecnie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej tej serii wyścigowej, pierwszy jest Brytyjczyk Philip Ellis. Najważniejsze momenty Audi Sport TT Cup 2017 z tego weekendu będzie można zobaczyć w Motowizji w poniedziałek 10 lipca o godz. 21.20.

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Łukasz Siudak z najciekawszymi wydarzeniami z motosportu – w Motowizja Sport News oraz Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski, Akademię AJP czyli zabawa z enduro oraz Przyjazne Motocyklistom – program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Darka Felis-Obryckiego). Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, DTM, ADAC GT Masters – komentowane przez Łukasza Siudaka, Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup Germany, Audi TT Cup.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Obecnie Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w jakości HD w UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, w ofercie PLAY NOW oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, Emtronik, Videostar. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Iwaniuk – tel. +48 669 507 492, e-mail: a.iwaniuk@agencjafaceit.pl

Udostępnij!