Motowizja zaczyna drugi rok nadawania


15 stycznia 2014 kanał Motowizja rozpoczął nadawanie. Dziś świętujemy pierwsze urodziny!

Motowizja – wszystko, co chcesz wiedzieć o motoryzacji” – to przesłanie już od roku towarzyszy naszym widzom. Motowizja jest wyjątkowym kanałem motoryzacyjnym, który przez 24 godziny na dobę ukazuje pełen obraz świata motoryzacji. Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji. Motowizja to również sportowe emocje: relacje z rajdów WRC oraz ekskluzywne transmisje live z wyścigów serii DTM i Formuły E. Z naszą komentatorką Natalią Kowalską – jedynym kierowcą-kobietą biorącą udział w wyścigach Formuły 2 – relacjonujemy wszystkie znaczące wyścigi i imprezy w obszarze sportów motorowych.

 

Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o., tak podsumowuje pierwszy rok działalności: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Motowizja w tak dynamicznym tempie pozyskuje coraz większe grono wiernych fanów. Sukces ten wiąże się z ogromnym zainteresowaniem widzów tematyką motoryzacyjną, a to bezpośrednio wpływa na bardzo szybki rozwój dystrybucji kanału. Po starcie na platformie nc+ dołączyliśmy do oferty czołowych operatorów kablowych, takich jak Multimedia Polska oraz TOYA. Po roku działalności, Motowizja dociera do ponad 6 milionów Polek i Polaków.”

 

Dzięki szybkiemu rozwojowi ramówkę wzbogacono, oprócz znanego programu „Na Osi” o nowe polskie produkcje: „Motojazda – Garaż Motowizji”, „Motofarmer” i „Motovblog 2014”.
Pierwszy z wymienionych programów – „Motojazda – Garaż Motowizji” – to rozwinięcie internetowego projektu Marka Wieruszewskiego – „Marek Drives”. Związany przez wiele lat z nieistniejącym już Radiem PiN Marek Wieruszewski połączył swoje dwie pasje: nowe technologie oraz motoryzację. Jego testy samochodów i motocykli dotarły do szerokiej rzeszy internautów w Polsce i na całym świecie. Program dostrzegł producent kreatywny Motowizji Tomasz Śliwiński – w ten sposób powstała „Motojazda”.
Najnowszy program „Motovblog News”, który w ramówce Motowizji pojawi się już w lutym 2015, będzie jedynym polskim magazynem motocyklowym pokazującym testy motocykli i akcesoriów, relacje z imprez branżowych, historie polskich firm motocyklowych, porady, a wszytko to okraszone dużą dawką humoru. Program poprowadzi Wiktor W. Kammer.

 

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska – kanał 211 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

 

Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

Udostępnij!