(Moto)Wizja Tygodnia 7-14 marca


Nowy tydzień, nowa (Moto)Wizja Tygodnia! Zobaczcie co pojawi się w najbliższych dniach na antenie Motowizji.

>> Poniedziałek, 07.03

21:00 Motorsport moim życiem – Marcin Wójcik – odcinek 1

Seria wywiadów z Marcinem Wójcikiem – jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w polskim motocrossie. W pierwszej części wielokrotny mistrz Polski opowiada o tym, skąd wzięła się w nim pasja do sportów motorowych.

>> Wtorek, 08.03

22:00 NASCAR Cup Series – podsumowanie wyścigu Pennzoil 400 (PREMIERA)

Początek marca w NASCAR Cup Series wiązał się z czterystumilowym wyścigiem na torze Las Vegas Motor Speedway. W “stolicy hazardu” najwięcej zwycięstw odnosili kierowcy Forda, ale w minionym sezonie swoją pierwszą wygraną w drodze po mistrzowski tytuł odniósł Kyle Larson.

>> Środa, 09.03

19:10 Inmotorsport.tv originals

Kolejny dokument zza kulis polskiego motorsportu. Dzięki ekipie Inmotorsport.tv będzie można zobaczyć jak naprawdę wyglądają rajdy, czego wymagają i co się dzieje, kiedy samochody stoją pod namiotami.

>> Czwartek, 10.03

19:55 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – podsumowanie Rajdu Monte Carlo (PREMIERA)

Hybrydowa era Rajdowych Mistrzostw Świata rozpoczęła się od kultowego Rajdu Monte Carlo. W samochodach nowej generacji dominowała dwójka weteranów – Sebastien Loeb i Sebastien Ogier.

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

22:30 NASCAR The Pace Lap (PREMIERA)

Cotygodniowy magazyn o NASCAR powraca na antenę Motowizji! Podsumowania minionego weekendu, zapowiedź nadchodzących wyścigów i wywiady z najważniejszymi osobami z padoku.

>> Piątek, 11.03

22:00 Motoikony – Wiesław Stec, cz. 2 (PREMIERA)

Wiesława Steca zna prawie każdy polski kibic rajdowy i wyścigów górskich. Przed laty odnosił sukcesy jako zawodnik, a obecnie jego samochody startują w kraju i za granicą. Część druga dokumentu.

>> Sobota, 12.03

10:00 Trucker Club (PREMIERA)

Polscy truckerzy, ale od innej strony! Kierowcy i właściciele pojazdów ciężarowych opowiadają o sobie i swych maszynach pokazując jak wygląda ich praca, ale i odpoczynek oraz rozrywka.

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Program pełen motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

15:40 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabiera widzów w podróż w czasie. To okazja by powspominać “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży.

>> Niedziela, 13.03

12:00 Motojazda (PREMIERA)

Marek Wieruszewski zaprasza do “garażu Motowizji”. W niebanalny, ale informatywny sposób sprawdza na rynku dzieląc się swoimi przemyśleniami oraz opiniami na temat samochodu, które testuje. W tym odcinku pod lupą znajdzie się najtańsze elektryczne auto na rynku – Dacia Spring.

12:30 Autoportret Ostrego (PREMIERA)

Aleksander “Ostry” Ostrowski oprócz pasji do dwóch kółek, ma także słabość do czterech. W Autoportrecie opowiada o tej części swojej miłości do motoryzacji.

20:30 NASCAR Cup Series – Ruoff Mortgage (NA ŻYWO)

Po wyścigach na “dużych” owalach, kierowcy pucharowej serii NASCAR tym razem pojawią się na Phoenix Raceway o długości jednej mili. W Arizonie odbywa się także finałowy wyścig roku, więc wiosenna rywalizacja w Phoenix może wskazywać kto będzie faworytem do zostania tegorocznym mistrzem w listopadzie.

>> Poniedziałek, 14.03

21:00 Motorsport moim życiem – Marcin Wójcik – odcinek 2

Seria wywiadów z Marciniem Wójcikiem – jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w polskim motocrossie. W drugiej części wielokrotny mistrz Polski wspomina swoją karierę zawodniczą.

Udostępnij!