(Moto)Wizja Tygodnia – 31 stycznia – 7 lutego


Nowy tydzień – nowa (Moto)Wizja Tygodnia! Zobaczcie co zobaczycie na antenie Motowizji w najbliższych dniach. Jak zawsze możecie liczyć na masę emocji sportowych i motoryzacyjnych za sprawą naszych programów, relacji i magazynów. 

Poniedziałek, 31.01

21:30 Driftingowe Mistrzostwa Polski – podsumowanie sezonu 2021 (PREMIERA)

wych Mistrzostw Polski był pełen emocji. Nie obyło się też bez kilku kontrowersyjnych decyzji!

Wtorek, 01.02

22:00 Hankook 24h Series – podsumowanie 24h Dubai

Międzynarodowy sezon wyścigowy po raz kolejny zainagurowany został w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Hankook 24h Dubai rozpoczął sezon rywalizacji w 24h Series, a na Bliski Wschód zjechały się także gościnnie startujące największe gwiazdy wyścigów GT.

Środa, 02.02

21:00 Magazyn Motowizja (PREMIERA)

Najbardziej praktyczny magazyn motoryzacyjny. Testy aut popularnych na polskich drogach, porady i ciekawostki przydatne nie tylko przy zakupie, nowości i klasyki. Magazyn Motowizja, czyli prosto i praktycznie o motoryzacji.

Czwartek, 03.02

21:00 Inmotorsport.tv originals (PREMIERA)

Kolejny dokument zza kulis polskiego motorsportu. Dzięki ekipie Inmotorsport.tv będzie można zobaczyć jak naprawdę wyglądają rajdy, czego wymagają i co się dzieje, kiedy samochody stoją pod namiotami.

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

Piątek, 04.02

20:00 GT Festiwal – przekazanie nagrody (PREMIERA)

Pod koniec września w Wiśle zorganizowana została kolejna edycja GT Festiwalu. Było to niezwykłe święto dla wszystkich fanów motoryzacji, z wieloma atrakcjami. Główną z nich była możliwość wygrania samochodu do driftu, a w konkursie mógł wziąć udział dosłownie każdy. W reportażu pokażemy zwycięzcę, który pierwsze kilometry pokonał pod czujnym okiem profesjonalnego kierowcy driftu, Bartosza Ostałowskiego.

22:00 Motoikony: Andrzej Nytko (PREMIERA)

Kolejnym bohaterem serii ‘Motoikony’ jest Andrzej Nytko, wielokrotny rajdowy mistrz Polski przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. O jego karierze opowiedziała rodzina.

Sobota, 05.02

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Program pełen motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

15:40 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabiera widzów w podróż w czasie. To okazja by powspominać “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży. 

20:55 Andros e-Trophy 2021-2022 – Super Besse (PREMIERA)

To już ostatnie zawody w francuskim zimowym pucharze. Zawodnicy w wyjątkowych czteronapędowych samochodach elektrycznych walczyli o tytuły w Super Besse nieopodal Clermont Ferrand. Tor w Super Besse położony jest niedaleko malowniczego Lac de Hermines.

Niedziela, 06.02

17:00 Mistrzostwa Polski Rallycross – podsumowanie sezonu 2021

Pasjonujący sezon rywalizacji w rallycrossie i autocrossie trwał przez siedem weekendów na czterech torach w trzech różnych państwach. Było ostro, widowiskowo, ale przede wszystkim spektakularnie.

24:00 NASCAR Cup Series – Busch Light Clash (NA ŻYWO)

To początek nowej ery w pucharowej serii NASCAR. W tradycyjnym wyścigu pokazowym zadebiutują auta siódmej generacji. Nastąpi to w miejscu wyjątkowym dla amerykańskiego sportu – LA Colliseum, stadionie, który dwukrotnie gościł igrzyska olimpijskie, a zrobi to po raz trzeci w 2028 roku. Na jedną wyjątkową noc stanie się jednak torem wyścigowym.

Poniedziałek, 07.01

21:25 FIA European Truck Racing – podsumowanie sezonu 2021 (PREMIERA)

Mimo różnych perturbacji, mistrzostwa Europy samochodów turystycznych zaliczyły pełny sezon 2021. Rywalizacja toczyła się na przestrzeni sześciu rund.

Udostępnij!