(Moto)Wizja Tygodnia – 28 lutego – 7 marca


Nowy tydzień, nowa (Moto)Wizja Tygodnia! Zobaczcie co przygotowaliśmy w najbliższych dniach na antenie Motowizji.

>> Poniedziałek, 28.02

21:00 Show Pucharu Toru Modlin 2021

Dzień po Tor Modlin Rally Show kierowcy profesjonalni wraz z amatorami mogli się zmierzyć na trasie rajdowego show na Torze Modlin. Było to zwieńczenie całego roku rywalizacji w ramach Pucharu Toru Modlin.

>> Wtorek, 01.03

22:00 NASCAR Cup Series – podsumowanie wyścigu Wise Power 400 (PREMIERA)

Po roku przerwy NASCAR Cup Series powróciło do Fontany. Na Auto Club Speedway odbył się ostatni wyścig przed planowaną przebudową i rekonfiguracją obiektu w Kalifornii.

>> Środa, 02.03

21:00 Magazyn Motowizja (PREMIERA)

Najbardziej praktyczny magazyn motoryzacyjny. Testy aut popularnych na polskich drogach, porady i ciekawostki przydatne nie tylko przy zakupie, nowości i klasyki. Magazyn Motowizja, czyli prosto i praktycznie o motoryzacji.

>> Czwartek, 03.03

21:00 Inmotorsport.tv originals (PREMIERA)

Kolejny dokument zza kulis polskiego motorsportu. Dzięki ekipie Inmotorsport.tv będzie można zobaczyć jak naprawdę wyglądają rajdy, czego wymagają i co się dzieje, kiedy samochody stoją pod namiotami.

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

22:30 NASCAR The Pace Lap (PREMIERA)

Cotygodniowy magazyn o NASCAR powraca na antenę Motowizji! Podsumowania minionego weekendu, zapowiedź nadchodzących wyścigów i wywiady z najważniejszymi osobami z padoku.

>> Piątek, 04.03

22:00 Motoikony – Wiesław Stec, cz. 1 (PREMIERA)

Wiesława Steca zna prawie każdy polski kibic rajdowy i wyścigów górskich. Przed laty odnosił sukcesy jako zawodnik, a obecnie jego samochody startują w kraju i za granicą. Część pierwsza dokumentu.

>> Sobota, 05.03

10:00 Trucker Club (PREMIERA)

Polscy truckerzy, ale od innej strony! Kierowcy i właściciele pojazdów ciężarowych opowiadają o sobie i swych maszynach pokazując jak wygląda ich praca, ale i odpoczynek oraz rozrywka.

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Program pełen motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

15:40 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabiera widzów w podróż w czasie. To okazja by powspominać “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży. 

>> Niedziela, 06.03

21:30 NASCAR Cup Series – Pennzoil 400 (NA ŻYWO)

NASCAR Cup Series pozostaje na zachodnim wybrzeżu USA tym razem przenosząc się do stolicy hazardu – Las Vegas. Półtoramilowy obiekt w Nevadzie zazwyczaj sprzyja kierowcom Fordów, ale rok temu to właśnie tutaj swój marsz po mistrzowski tytuł rozpoczął zwycięstwem w Las Vegas Kyle Larson.

>> Poniedziałek, 07.03

21:00 Motorsport moim życiem – Marcin Wójcik – odcinek 1

Seria wywiadów z Marcinem Wójcikiem – jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w polskim motocrossie. W pierwszej części wielokrotny mistrz Polski opowiada o tym, skąd wzięła się w nim pasja do sportów motorowych

Udostępnij!