(Moto)Wizja Tygodnia – 21-28 lutego


Nowy tydzień, nowa (Moto)Wizja Tygodnia! W najbliższych dniach m.in. premiera magazynu Karting Raport i PitBike.tv, kulisy Avalon Extreme GT Challenge oraz emocje na żywo z pucharową serią NASCAR.

>> Poniedziałek, 21.02

21:00 Karting Raport (PREMIERA)

Chcesz poznać tych, którzy za 5-10 lat będą gwiazdami motorsportu? Oglądaj Karting Raport! Magazyn o fundamencie sportu samochodowego jakim jest karting. Doniesienia z polskich i zagranicznych torów połączone z dawką historii i prezentacji tych, których nazwiska warto sobie zapisać w notesie i obserwować w najbliższych latach.

Ugochukwu Ugo, OK, USA, KR / IAME / MG, Kr Motorsport Srl, World Karting Championship, CAMPILLOS, International Race, © KSP Reportages

>> Wtorek, 22.02

22:00 NASCAR Cup Series – podsumowanie wyścigu Daytona 500 (PREMIERA)

Pełnoprawny debiut nowej generacji samochodów pucharowej serii NASCAR Cup Series miał miejsce podczas najważniejszego wyścigu roku. Po raz sześćdziesiąty czwarty najlepsi kierowcy Ameryki walczyli o zwycięstwo w Daytonie 500.

DAYTONA BEACH, FLORIDA – FEBRUARY 20: The U.S. Air Force Thunderbirds perform a flyover prior to the NASCAR Cup Series 64th Annual Daytona 500 at Daytona International Speedway on February 20, 2022 in Daytona Beach, Florida. (Photo by Jared C. Tilton/Getty Images)

>> Środa, 23.02

20:00 Avalon Extreme GT Challenge – za kulisami (PREMIERA)

Kulisy powstawania zawodów simracingowych Avalon Extreme GT Challenge organizowanych przez Fundację Avalon, Polską Ligę Esportową i ProMasters League, które odbyły się 12 lutego 2022 w Warszawie. Relacja z emocjonującego wyścigu w grze Gran Turismo Sport, profesjonalne studio z komentarzem i wywiady z zaproszonymi gośćmi ze świata motorsportu i polskiego gamingu.

>> Czwartek, 24.02

21:00 Magazyn PitBike.tv (PREMIERA)

Wszystko, co najważniejsze w świecie mini motocykli pit bike. Relacje z zawodów, wieści z treningów, a także porady ekspertów i trenerów. Stała pozycja dla pasjonatów najmłodszej, ale najszybciej się rozwijającej formy sportu motocyklowego w Polsce.

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

22:30 NASCAR The Pace Lap (PREMIERA)

Cotygodniowy magazyn o NASCAR powraca na antenę Motowizji! Podsumowania minionego weekendu, zapowiedź nadchodzących wyścigów i wywiady z najważniejszymi osobami z padoku.

>> Piątek, 25.02

22:00 Motoikony – Hieronim Kochański

Hieronim Kochański swoją karierę rozpoczął nietypowo, bo od startów na żużlu. Szybko jednak zmienił dwa kółka na cztery i zaczął odnosić sukcesy w wyścigach samochodowych oraz górskich.

>> Sobota, 26.02

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Program pełen motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

15:40 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabiera widzów w podróż w czasie. To okazja by powspominać “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży. 

>> Niedziela, 27.02

12:00 Motojazda (PREMIERA)

Marek Wieruszewski zaprasza do “garażu Motowizji”. W niebanalny, ale informatywny sposób sprawdza na rynku dzieląc się swoimi przemyśleniami oraz opiniami na temat samochodu, które testuje. Tym razem zasiądzie za kierownicą elektrycznego SUVa “z gwiazdą” – Mercedesa EQA.

12:30 Autoportret Ostrego (PREMIERA)

Aleksander “Ostry” Ostrowski oprócz pasji do dwóch kółek, ma także słabość do czterech. W Autoportrecie opowiada o tej części swojej miłości do motoryzacji.

20:00 NASCAR Cup Series – Wise Power 400 (NA ŻYWO)

Pucharowa seria NASCAR powraca do Fontany. Ostatni wyścig na Auto Club Speedway odbył się w 2020 roku i zwyciężył w nim Alex Bowman. Czy i tym razem kierowca Hendrick Motorsports zajedzie do alei zwycięzców?

>> Poniedziałek, 28.01

21:00 Show Pucharu Toru Modlin 2021

Dzień po Tor Modlin Rally Show kierowcy profesjonalni wraz z amatorami mogli się zmierzyć na trasie rajdowego show na Torze Modlin. Było to zwieńczenie całego roku rywalizacji w ramach Pucharu Toru Modlin.

Udostępnij!