(Moto)Wizja Tygodnia – 17 stycznia – 24 stycznia


Jak co tydzień, Motowizja w swojej ramówce ma szereg propozycji dla każdego miłośnika motoryzacji i motorsportu. W najbliższych dniach na antenie Motowizji m.in. premierowy odcinek magazynu Karting Raport, kolejna część wyścigów na ośnieżonych trasach Isola 2000, podsumowanie sezonu Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, czy powtórka emocji z finału NASCAR Cup Series.

>> Poniedziałek, 17.01

21:00 Karting Raport (PREMIERA)

Chcesz poznać tych, którzy za 5-10 lat będą gwiazdami motorsportu? Oglądaj Karting Raport! Magazyn o fundamencie sportu samochodowego jakim jest karting. Doniesienia z polskich i zagranicznych torów połączone z dawką historii i prezentacji tych, których nazwiska warto sobie zapisać w notesie i obserwować w najbliższych latach.

21:30 Fast Zone (PREMIERA)

W każdy poniedziałek czeka na Was zbiór informacji z najważniejszych serii wyścigowych na świecie. W Fast Zone życie płynie szybko!

>> Wtorek, 18.01

19:00 Andros e-Trophy 2021-2022 – Isola 2000 cz.1

Po przerwie świąteczno-noworocznej, kierowcy Trophee Andros wrócili do rywalizacji. Trzecia runda sezonu 2021/22 miała miejsce w ośrodku narciarskim Isola 2000 nieopodal granicy z Włochami. Pierwsza część podsumowania.

>> Środa, 19.01

21:00 Magazyn Motowizja (PREMIERA)

Najbardziej praktyczny magazyn motoryzacyjny. Testy aut popularnych na polskich drogach, porady i ciekawostki przydatne nie tylko przy zakupie, nowości i klasyki. Magazyn Motowizja, czyli prosto i praktycznie o motoryzacji.

>> Czwartek, 20.01

21:00 Inspotorsport.tv originals (PREMIERA)

Kolejny dokument zza kulis polskiego motorsportu. Zobacz na własne oczy jak naprawdę wyglądają rajdy, czego wymagają i co się dzieje, kiedy samochody stoją pod namiotami.

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

>> Piątek, 21.01

20:55 NASCAR Cup Series 2021 – podsumowanie finałowego wyścigu sezonu na Phoenix Raceway

Po 35 wyścigach nadszedł wreszcie moment, by wyłonić nowego mistrza pucharowej serii NASCAR. W Phoenix o tytuł walczyło czterech najlepszych kierowców roku – Kyle Larson, Chase Elliott, Martin Truex Jr i Denny Hamlin.

>> Sobota, 22.01

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Wejdźcie w świat świat motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą wam piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

15:40 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabierze Was w podróż w czasie. Wspólnie powspominacie “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży. 

20:55 Andros e-Trophy 2021-2022 – Isola 2000 cz.2 (PREMIERA)

Po przerwie świąteczno-noworocznej, kierowcy Trophee Andros wrócili do rywalizacji. Trzecia runda sezonu 2021/22 miała miejsce w ośrodku narciarskim Isola 2000 nieopodal granicy z Włochami. Druga część podsumowania.

>> Niedziela, 23.01

18:55 NASCAR Cup Series 2021 – podsumowanie finałowego wyścigu sezonu na Phoenix Raceway

Po 35 wyścigach nadszedł wreszcie moment, by wyłonić nowego mistrza pucharowej serii NASCAR. W Phoenix o tytuł walczyło czterech najlepszych kierowców roku – Kyle Larson, Chase Elliott, Martin Truex Jr i Denny Hamlin.

>> Poniedziałek, 24.01

21:30 Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych – podsumowanie sezonu 2021 (PREMIERA)

Sezon 2021 w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych składał się z sześciu rund. Większość z nich miała miejsce na Pomorzu w okolicach Drawska Pomorskiego. 

22:00 Ferrari Challenge Europe – podsumowanie sezonu 2021 (PREMIERA)

Siedem weekendów wyścigowych wyłoniło mistrzów w europejskim Ferrari Challenge. Podsumowanie rywalizacji w pucharze włoskiej marki.

Udostępnij!