(Moto)Wizja Tygodnia – 17-24 października


W Motowizji mamy dla Was jeszcze wiele atrakcji, a także niespodzianek! W ten weekend czekają Was transmisje z Mugello, Homestead-Miami, Hockenheimringu, a także przede wszystkim z Rajdu Katalonii

>> Poniedziałek, 17.10

19:05 Onboard (PREMIERA)

Kompilacja najciekawszych materiałów z kamer pokładowych wysłanych przez zawodników i zebranych przez Motowizję, dzięki którym każdy poczuje się jak kierowca rajdowy czy wyścigowy.

>> Wtorek, 18.10

20:20 Kultowe Rajdowe: Trabant (PREMIERA)

Na rajdowych odcinkach specjalnych w Polsce od niedawna możemy obserwować Trabanta P601. Rodzina Stawowczyków opowie nam o tej wyjątkowej maszynie w kolejnym odcinku “Kultowych Rajdowych”.

22:00 NASCAR Cup Series: podsumowanie wyścigu South Point 400 (PREMIERA)

Jesienny wyścig pucharowej serii NASCAR w Las Vegas Motor Speedway wymagał kolejnej dawki hazardu ze strony kierowców walczących o tytuł. Zostało ich tylko ośmiu, a wygrana dawała pewne miejsce w finałowej czwórce.

>> Środa, 19.10

18:00 WRC Archiwum: Rajd Australii 2017

Zmienne warunki pogodowe towarzyszyły ostatniemu rajdu sezonu 2017 w WRC. Na Antypodach wciąż toczyła się walka o tytuł wicemistrza świata.

>> Czwartek, 20.10

18:00 FastZone (PREMIERA)

Magazyn Fast Zone to cotygodniowe podsumowanie wydarzeń z zagranicznych serii wyścigowych. W FastZone obecne zarówno są te czołowe mistrzostwa i puchary, jak i te mniej znane, przez co to świetna okazja do “poszerzenia horyzontów” ze świata wyścigów samochodowych.

19:55 Ferrari Challenge Europe: podsumowanie rundy w Mugello (PREMIERA)

Po europejskich podróżach, Ferrari Challenge wróciło do Włoch na finałową fazę sezonu. Najpierw kierowcy zmierzyli się na torze Mugello.

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

22:30 NASCAR The Pace Lap (PREMIERA)

Cotygodniowy magazyn o NASCAR powraca na antenę Motowizji! Podsumowania minionego weekendu, zapowiedź nadchodzących wyścigów i wywiady z najważniejszymi osobami z padoku.

>> Piątek, 21.10

22:00 Mistrzostwa Polski Rallycross: podsumowanie rundy na Slovakiaringu

Dwa tygodnie po ostatnich zawodach roku w Słomczynie, Mistrzostwa Polski Rallycross ponownie przekroczyły południową granicę. Tym razem zawodnicy rywalizowali z rywalami z państw Europy centralnej na słowackim Slovakiaringu.

>> Sobota, 22.10

09:30 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

10:10/16:00 WRC: Rajd Katalonii – OS11/14 El Montmell (NA ŻYWO)

Niespodzianka dla widzów Motowizji! Na koniec sezonu na antenie kanału pojawią się transmisje z odcinków specjalnych Rajdowych Mistrzostw Świata. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak walczą o tytuł w WRC2. Najpierw czeka ich start w Rajdzie Katalonii.

11:40 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

12:00 Motowizjoner (PREMIERA)

Program pełen motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

13:00 ADAC GT Masters: pierwszy wyścig w Hockenheim (NA ŻYWO)

Gdzie lepiej kończyć sezon niemieckich mistrzostw niż na Hockenheimringu? W ADAC GT Masters walka o tytuł będzie trwać do samego końca! Transmisja pierwszego wyścigu weekendu.

14:30 Porsche Carrera Cup Deutschland: pierwszy wyścig w Hockenheim (NA ŻYWO)

Co prawda w PCCD znamy już mistrza, ale i tak będzie sporo emocji. Do zdobycia są tytuły w pozostałych kategoriach, a rywale Laurina Heinricha będą chcieli mu napsuć jeszcze trochę krwi w tym roku. Transmisja pierwszego wyścigu weekendu.

15:30 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabiera widzów w podróż w czasie. To okazja by powspominać “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży. 

18:15 Formula Regional European Championship: pierwszy wyścig w Mugello (RETRANSMISJA)

Na koniec sezonu europejska Formuła Regionalna udaje się do Włoch. Ostatnia runda to zmagania na Mugello Circuit. Retransmisja pierwszego wyścigu weekendu.

>> Niedziela, 23.10

08:00/11:40 WRC: Rajd Katalonii – OS17/19 Riudecanyes (NA ŻYWO)

Niespodzianka dla widzów Motowizji! Na koniec sezonu na antenie kanału pojawią się transmisje z odcinków specjalnych Rajdowych Mistrzostw Świata. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak walczą o tytuł w WRC2. Najpierw czeka ich start w Rajdzie Katalonii.

10:40 Motojazda (PREMIERA

Marek Wieruszewski zaprasza do “garażu Motowizji”. W niebanalny, ale informatywny sposób  sprawdza na rynku dzieląc się swoimi przemyśleniami oraz opiniami na temat samochodu, które  testuje.  

11:10 Autoportret Ostrego (PREMIERA

Aleksander “Ostry” Ostrowski oprócz pasji do dwóch kółek, ma także słabość do czterech.  W Autoportrecie opowiada o tej części swojej miłości do motoryzacji.

14:30 Porsche Carrera Cup Deutschland: drugi wyścig w Hockenheim (NA ŻYWO)

Co prawda w PCCD znamy już mistrza, ale i tak będzie sporo emocji. Do zdobycia są tytuły w pozostałych kategoriach, a rywale Laurina Heinricha będą chcieli mu napsuć jeszcze trochę krwi w tym roku. Transmisja drugiego wyścigu weekendu.

15:35 ADAC GT Masters: drugi wyścig w Hockenheim (RETRANSMISJA)

Gdzie lepiej kończyć sezon niemieckich mistrzostw niż na Hockenheimringu? W ADAC GT Masters walka o tytuł będzie trwać do samego końca! Retransmisja drugiego wyścigu weekendu.

17:05 Formula Regional European Championship: drugi wyścig w Mugello (RETRANSMISJA)

Na koniec sezonu europejska Formuła Regionalna udaje się do Włoch. Ostatnia runda to zmagania na Mugello Circuit. Retransmisja drugiego wyścigu weekendu.

20:10 NASCAR Cup Series: Dixie Vodka 400 (NA ŻYWO)

Homestead-Miami Speedway przez lata było areną, na której poznawaliśmy nowych mistrzów NASCAR. Po kilku latach na początku sezonu owal na Florydzie powraca do końcowej fazy rywalizacji.

>> Poniedziałek, 24.10

19:05 Onboard (PREMIERA)

Kompilacja najciekawszych materiałów z kamer pokładowych wysłanych przez zawodników i zebranych przez Motowizję, dzięki którym każdy poczuje się jak kierowca rajdowy czy wyścigowy.

21:25 Puchar Toru Modlin: Runda IV (PREMIERA)

Jesienna szaruga nie powstrzymuje kierowców amatorów przed rywalizacją. W październiku odbyła się czwarta tegoroczna runda Pucharu Toru Modlin.

22:00 WRC: Rajd Katalonii (PREMIERA)

Po wyprawie do Nowej Zelandii, WRC powróciło na ostatnią europejską rundę sezonu 2022. Załogi tradycyjnie rywalizowały na malowniczych odcinkach położonych pod Barceloną.

23:00 Porsche Carrera Cup Asia: podsumowanie rundy w Tianjin (PREMIERA)

Zawodnicy Porsche Carrera Cup Asia rywalizowali tym razem na jednym z najnowocześniejszych obiektów wyścigowych w Chinach. Druga runda sezonu 2022 odbyła się na V1 Tianjin International Circuit, którego nitka częściowo przebiega po drogach publicznych.

Udostępnij!