(Moto)Wizja Tygodnia – 14-21 lutego


Chcecie wiedzieć co w tym tygodniu będziecie mogli zobaczyć w Motowizji? (Moto)Wizja Tygodnia jak zwykle przychodzi na pomoc! Oto, co przygotowaliśmy dla Was na nadchodzące dni.

>> Poniedziałek, 14.02

21:00 Tor Modlin Rally Show

Po sukcesie pierwszej edycji, Leszek Kuzaj pod koniec zeszłego roku ponownie zorganizował rajdowe show na Torze Modlin. Najlepsze polskie załogi, a także zawodnicy z innych form motorsportu rywalizowali w tym roku także na terenie XIX-wiecznej Twierdzy Modlin.

>> Wtorek, 15.02

22:00 Jeff Gordon: W drodze po Daytonę 500

Jeff Gordon to jeden z najlepszych kierowców w historii pucharowej serii NASCAR. W roku 1996 Gordon wygrał 10 wyścigów, jednak w ostatecznej walce o mistrzostwo został pokonany przez Terry’ego Labonte. Na początku sezonu 1997 jego zespół potrzebował czegoś co podbuduje morale. “Jeff Gordon: W drodze po Daytonę 500” to dokument przedstawiający drogę Gordona i jego zespołu po zwycięstwo w wyścigu Daytona 500. Film zawiera niepublikowane wcześniej materiały filmowe oraz wywiady z Jeffem Gordonem, Ray’em Evernhamem i innymi członkami zespołu, którzy wtedy przyłożyli rękę do tego sukcesu.

>> Środa, 16.02

21:00 Magazyn Motowizja (PREMIERA)

Najbardziej praktyczny magazyn motoryzacyjny. Testy aut popularnych na polskich drogach, porady i ciekawostki przydatne nie tylko przy zakupie, nowości i klasyki. Magazyn Motowizja, czyli prosto i praktycznie o motoryzacji.

>> Czwartek, 17.02

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

22:30 NASCAR The Pace Lap (PREMIERA)

Cotygodniowy magazyn o NASCAR powraca na antenę Motowizji! Podsumowania minionego weekendu, zapowiedź nadchodzących wyścigów i wywiady z najważniejszymi osobami z padoku.

>> Piątek, 18.02

22:00 Motoikony: Andrzej Dąbrowski

“Do zakochania jeden krok” zna prawie każdy, ale mało kto wie, że Andrzej Dąbrowski mikrofon zamieniał swego czasu na kierownicę. W dokumencie z serii “Motoikony” pokażemy historię Dąbrowskiego jako kierowcy rajdowego i wyścigowego.

>> Sobota, 19.02

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Program pełen motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

12:45 European Individual Ice Speedway Championship – Sanok (NA ŻYWO)

Wyjątkowe zawody motocyklowe zadebiutują na antenie Motowizji! Na Torze Lodowym „Błonie” w Sanoku odbędzie się pierwszy z dwóch turniejów w ramach mistrzostw Europy w ice speedwayu. Tytułu broni Rosjanin Nikita Bogdanov, a Polskę reprezentować będzie Michał Knapp.

Po zakończeniu transmisji Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabiera widzów w podróż w czasie. To okazja by powspominać “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży.

17:50 Avalon Extreme GT Challenge – skrót (PREMIERA)

Najciekawsze momenty z relacji na żywo z simracingowych zawodów Avalon Extreme GT Challenge organizowanych przez Fundację Avalon, Polską Ligę Esportową i ProMasters League. Dwuosobowe teamy składające się z osoby z niepełnosprawnością i osoby sprawnej w myśl idei “prawdziwy sport jest jeden” walczyły o tytuł mistrza w grze Gran Turismo Sport w profesjonalnej arenie gamingowej w Warszawie.

>> Niedziela, 20.02

12:45 Turniej o Puchar Burmistrza Sanoka (NA ŻYWO)

Najlepsi z najlepszych sobotnich zawodów w ramach mistrzostw Europy ponownie wyjadą na Tor Lodowy „Błonie”, tym razem po to by zawalczyć o Puchar Burmistrza Sanoka. Podwójna dawka emocji dla fanów speedwaya!

20:00 NASCAR Cup Series – Daytona 500 (NA ŻYWO)

“The Great American Race” to najważniejszy wyścig roku w pucharowej serii NASCAR. Jednocześnie jest to pierwszy wyścig sezonu, przez co kierowcy rywalizują nie tylko o prestiż, chwałę i sławę związaną z wygraną na superspeedwayu w Daytona Beach, ale także o pierwsze miejsce w playoffach.

>> Poniedziałek, 21.01

21:00 Karting Raport (PREMIERA)

Chcesz poznać tych, którzy za 5-10 lat będą gwiazdami motorsportu? Oglądaj Karting Raport! Magazyn o fundamencie sportu samochodowego jakim jest karting. Doniesienia z polskich i zagranicznych torów połączone z dawką historii i prezentacji tych, których nazwiska warto sobie zapisać w notesie i obserwować w najbliższych latach.

Udostępnij!