(Moto)Wizja Tygodnia – 10 stycznia – 17 stycznia


Jak co tydzień, Motowizja w swojej ramówce ma szereg propozycji dla każdego miłośnika motoryzacji i motorsportu. Zobaczcie co Was czeka w nadchodzących dniach! (Moto)Wizja Tygodnia będzie publikowana w każdy poniedziałek, tak aby dostarczyć Wam informacji o najciekawszych premierach, relacjach na żywo czy wybranych powtórkach, które warto obejrzeć. 

>> Poniedziałek, 10.01

21:30 Fast Zone (PREMIERA)

W każdy poniedziałek czeka na Was zbiór informacji z najważniejszych serii wyścigowych na świecie. W Fast Zone życie płynie szybko!

>> Wtorek, 11.01

20:30 Kajetan Kajetanowicz – finał sezonu WRC i zwycięstwo na Barbórce 

Jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych w historii Kajetan Kajetanowicz miał naprawdę niesamowitą końcówkę minionego roku. Kierowca LOTOS Rally Team walczył o tytuł w finałowej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajdzie Monza, a niespełna dwa tygodnie później wystartował w Rajdzie Barbórka. Nasze kamery towarzyszyły duetowi Kajetanowicz/ Szczepaniak w tym wyjątkowym okresie.

>> Środa, 12.01

20:00 Avalon Extreme Racing – podsumowanie roku 2021 (cz. 2)

Fundacja Avalon i projekt Avalon Extreme prezentują podsumowanie wyjątkowego sezonu motorsportowego zespołu Avalon Extreme Racing. W programie zobaczymy starty teamu na takich torach jak Imola, Monza, Spa, Assen, Zolder podczas Euro Race Trip, ale też walkę o II Wicemistrzostwo Polski Rallycross w klasie Supercars. Prawdziwy sport jest jeden! Część 2 podsumowania.

>> Czwartek, 13.01

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

>> Piątek, 14.01

11:30 Hankook 24h Dubai (NOWOŚĆ/TRANSMISJA NA ŻYWO)

Wyścigowy sezon w Motowizji rozpoczyna się w Dubaju od wyścigu dwudziestoczterogodzinnego. Całość będzie transmitowana z polskim komentarzem na profilu kanału na Facebooku, a na antenie będą 4 wejścia – o 11:30, 18:00, 22:30 i 10:00 w sobotę.

20:35 HRSMP 2021 – podsumowanie sezonu

Od wielu lat stałym elementem polskich rajdów jest rywalizacja załóg w pojazdach historycznych. W 2021 roku ponownie walczono o tytuły w Motul Historycznych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

>> Sobota, 15.01

(UWAGA: godziny emisji zmienione ze względu na Hankook 24h Dubai)

13:05 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

13:45 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

14:05 Motowizjoner (PREMIERA)

Wejdźcie w świat świat motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą wam piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

15:40 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabierze Was w podróż w czasie. Wspólnie powspominacie “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży. 

20:55 Andros e-Trophy 2021-2022 – Isola 2000 (PREMIERA)

Po przerwie świąteczno-noworocznej, kierowcy Trophee Andros wrócili do rywalizacji. Trzecia runda sezonu 2021/22 miała miejsce w ośrodku narciarskim Isola 2000 nieopodal granicy z Włochami.

>> Niedziela, 16.01

12:00 Motojazda (PREMIERA)

Marek Wieruszewski zaprasza do “garażu Motowizji”. W niebanalny, ale informatywny sposób sprawdza na rynku dzieląc się swoimi przemyśleniami oraz opiniami na temat samochodu, które sprawdza.

12:30 Autoportret Ostrego (PREMIERA)

Aleksander “Ostry” Ostrowski oprócz pasji do dwóch kółek, ma także słabość do czterech. W Autoportrecie opowiada o tej części swojej miłości do motoryzacji.

>> Poniedziałek, 17.01

21:30 Fast Zone (PREMIERA)

W każdy poniedziałek czeka na Was zbiór informacji z najważniejszych serii wyścigowych na świecie. W Fast Zone życie płynie szybko!

Udostępnij!